Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Spedition Albrecht - czy ktoś zna tę firmę?

Czy moze mi ktoś udzielic informacji na temat wypłacalnosci firmy Spedition Albrecht? Z góry bardzo dziekuje.

Zamieszczone przez Tomasz
    Czy moze mi ktoś udzielic informacji na temat wypłacalnosci firmy Spedition Albrecht? Z góry bardzo dziekuje.
    o którego Albrechta pytacie?

Komentarz

Spedition Albrecht (firma zautoryzowana) TransId: 121863-1 tel. 0049 2192936011 fax: 0049 2192936050 adres: Niemcy, 42499 Hückeswagen Peterstraße 75

Komentarz

nie płacą!!!! nie polecam!!!!!

Komentarz

o cholera. Chyba mam problem. Dziękuję za info

Komentarz

0049-2192936027 - od razu podaję numer do księgowości bezpośredni. my odzyskaliśmy kasę wyłącznie dzięki interwencji dobrego znajomego prowadzącego firmę w Niemczech... wiele miesięcy po terminie płatności....

Komentarz

Zamieszczone przez Katarzyna
              nie płacą!!!! nie polecam!!!!!
              Ciekawe... W systemie was nie mamy, szef sobie nie przypomina zeby cokolwiek bylo z wami robione, a tym bardziej nie pamieta zeby jakis Niemiec wstawial sie za wami. A co do numeru do ksiegowosci ma koncowke 31... A Pan Tomek sam sie przekona, ze jednak placimy

Komentarz

za to ja niestety zapamiętam dobrze współpracę z pewnym człowiekiem z firmy Spedition Albrecht o imieniu Fofana. Jeżeli kwestia płatności od tamtej pory się zmieniła to bardzo dobrze i dla Was i Waszych przewoźników. Pzdr.

Komentarz

Nam zalegają od lutego i nie mają zamiaru płacić

Komentarz

Zamieszczone przez Tomasz
                    Zapłacili 3 tygodnie przed terminem. Oby tak dalej. Jak narazie wielki pozytyw.

Komentarz

fakturę z 11.2005r. zapłacili bardzo szybko - w 03.2007r. pieniądze ściągałem sądownie przy pomocy niemieckiego prawnika. jak ktoś nie chce pieniędzy to gorąco polecam!

Komentarz

czyli rację miałam.

Komentarz

Żarło , żarło....i zdechło.

Komentarz

PROSZĘ O UREGULOWANIE PŁATNOŚCI DLA FIRMY USŁUGI TRANSPORTOWE JACEK KOŁODZIEJ .USŁUGA WYKONANA W LIPCU I DO TEJ PORY ŻADNYCH PIENIĘDZY.WARTOŚĆ 1150 EUR.NIE POLECAM TEJ FIRMY DO WSPÓŁPRACY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

Firma NIE PŁACĄ- Mam u nic 400e z lipca 2007r. Kilka interwencji u spedytora (mówiącego w jezyku polski) i NIC !!!! Teraz już nie można si e do nich dodzwonić. Przynajmneij ja nie ma takiego szczęścia. Czy może ktos mi pomoże , do kogo mam się zwrócić lub kto w tej firmie odbierze telefon. Nie polecam , znajomości mnie wyprowadziły w pole.......

Komentarz

Pracuję...
                              X