Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• GEISLER - WZYWAM DO ZAPŁATY

Proszę firmę: Geisler Internationale Transportgesellschaft mbH, Gewerbestrasse 19, D-03172 Guben Germany EU VAT Reg. No: DE 217077978 o zapłatę 1 400 EUR Z LIPCA 2007

dalej kręcą?

Komentarz

W lipcu wziąłem ostatni ładunek i od tamtego czasu czekam i czekam, wysyłam pisma z prośbą o zapłatę, ale 00000000 odpowiedzi. Teraz wymyślili, że dostali obciążenie od klienta i nie zapłacą mi doputy Oni nie dostaną.

Komentarz

ja wyrwałem w krótkim czasie, ale nie było problemów z obciązeniami....

Komentarz

WITAM. W DNIU DZISIEJSZYM MAM NADZIEJĘ, ŻE SPRAWA ZOSTANIE WYJAŚNIONA. JEŚLI TAK DOPISZĘ INFORMACJĘ NA CZYM STANEŁO. MAM NADZIEJĘ , ŻE SPRAWA ZOSTANIE ZAŁATWIONA PRZEZ FIRMĘ GEISLER POZYTYWNIE I WSZYSTKO SIĘ WYJAŚNI. JEŚLI TAK BĘDZIE W RZCZYWISTOŚCI POINFORMUJĘ ZAINTERESOWANYCH.

Komentarz

wzywam firme Geisler do zaplaty 1150 euro !!

Komentarz

a więc mamy ciąg dalszy, w dniu dzisiejszym firma Geisler miała wysłać nam po 8 miesiącach obciążenie na kwotę 1400e( bez jakiegokolwiek powodu wszymali płatnośc ostatniej faktury na tą kwotę), którą zostali obciążeni przez swego klienta za uszkodzenie 30kg papieru. Po paru rozmowach z przdstawicielem firmy usłyszałem co następuje: nie wyslemy wam dokumentów na podstawie, których nie dokonaliśmy zapłaty bo nie musimy i nic wam nie zapłacimy. Nasz adwokat od dłuższego czasu prowadzi rozmowy z ich adwokatem wręcz prosząc o dokumenty, które mozna przdstawić dla ubezpieczyciela w celu ewentualnego skorzystania ubezpieczenia, ale też niestety nie może nam ich przdstawic. Wyniak z tego, że jest to firma śląca, przepraszam nie płacąca swych zobowiązań gdyż nie dostałem żadnego pismo informującego o jakimś problemie oraz o kosztach z tego wynikających. Także nie polecam taj pseudo firmy.

Komentarz

Pracuję...
              X