Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• GEFCO POLSKA!!!!

Ktoś miał nieprzyjemność i wzioł od nich zlecenie?? Ich spedytor okłamał nas niby płacą niby 45 dni, a ich ksiągowość w poinformowała nas że "zawsze płaca w terminie 60 dni jeżeli dokumenty wpłyna do 15-go dnia danego miesiaca" Ten termin też zawalili. Jak ktoś miał pecha wziać od nich zlecenie i miał nastepnego pecha i dokumenty doszły do nich 16-dnia danego miesiąca to ma szanse że zapłaca 75 dni od dostarczenia. Ale to chyba tylko nadzieje. Czy ktoś miała pecha z nimi pracować??????????????

Ja współpracuje z Gefco. Potwierdzam te 60-dniowe terminy NIESTTEY! Jeżeli jednorazowo sie bierze zlecenie, ta to wyglada. Gefco informowało o tym na początku roku, ze taki bedzie mialo system placenia i kto pracowała a nimi to o tym wiedzial. I tylko Ci przewoxnicy , którzy beda mieli umowy, maja 45 od daty wpływu faktury. Jezeli natomiast spedytor obiecał i wpisał na zleceniu termin 45- dni, to prosze to wyegzekwowac przez kierownika oddziału. Natomiast jeżeli termin płatnosci nie zostal wpisany, to niesttey tak maja 60 dni i te płatności tak jak Pan napisał. Ja podpisałam umowę i mam nadzieje, tez to bede sprawdzac, ze 45 dni bedzie dotrzymane. Firm jest za porzadna na niepłacenie. Tylko ten ich "chory" system płatnosci....W kazdym razie mozna sie z nimi kulturalnie dogadac - to pewne

Komentarz

Taki sytem platności mają francuzi, belgowie a Gefco jest z francuzami związana

Komentarz

ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ! Chyba że ktoś chce czekać w nieskończonośc na pieniądze. Spedytor zmienił mi termin płatności z 60 na 45 dni, ale w księgowości nic nikt o niczym nie wie. To podobno "BŁĄD" spedytora. Usłyszałam, że w sumie mogliby nam wcześniej zapłacić ale to zależy od osoby która niestety jest nieuchwytna (okres uropowy ). Szkoda gadać... Ostatni transport jaki wykonywaliśmy dla tej "firmy"

Komentarz

osobiscie nie polecam wspolpracy z tymi ludzmi...ochrzanilem ich na czym swiat stoi...mi tak aso podniosly ze musialem sobie ulzyc....oszukuja jak sie da...w szczegolnosci maciej dąbkowski...jechalem trase z okolic hradec kralove (cz) do PL-olkusz...cos ten pan pomotal ze nikt nie przygotowal papierow na zaladunku i samochod niezostal zaladowany (a ciagnalem go tam z pragi)..powiedzial ze to wina tamtych i zebym wystawil obciazenie a oni to zalatwia...po kilku dniach dostaje obciazenie ze sie nie podstawilem (dobrze ze mam podpis na CMR)...i jeszcze ten pan mnie denerwuje i mi mowi ze to moja wina bo myslal ze zapomnialem jak sie z nim umawialem..nie polecam tych ludzi...jeszcze probuje sie dodzwonic do warszawy do prezesa...jak mnie oleje to sie zacznie jadka... - wszelkie obraxliwe slowa zostaly zastąpione "mniej wulgarnymi" przez moderatora.... skontaktuje sie z administratorem w celu zablokowania autorowi tego jakże inteligentnego postu w celu zablokowania mu dostepu do forum!!!!!!!!!!

Komentarz

A ja polecam. Zaplacili nam pare dni po terminie w wyniku błedu oddziału . Wg nas termin był na 01.11 a u nich na 01.12. po wyjasnieniu z księgową tego samego dnia wyszla do nas kasa. Może nie trzeba od razu sie awanturowac??? Pozdrawiam

Komentarz

Również polecam współpracę z Gefco. Pracowałem kilka lat w oddziale w Poznaniu, a dziś biorę od nich sporo zleceń. Choćby to już świadczy, że firma i jej pracownicy są w porządku, skoro dają zlecenia byłemu pracownikowi. Pozdrawiam wszystkich, a w szczególności oddział w Sosnowcu -Justynkę Hercog i Marka Wójcika

Komentarz

ja własnie jestem w trakcie realizacji zleceń dla GEFCO - jak będzie finalnie oczywiście poinformuje - mam jednak skrytą nadzieje, że wszystko będzie oki - pozdrawiam wszystkich

Komentarz

Zamieszczone przez Marlena
                  ja własnie jestem w trakcie realizacji zleceń dla GEFCO - jak będzie finalnie oczywiście poinformuje - mam jednak skrytą nadzieje, że wszystko będzie oki - pozdrawiam wszystkich
                  Prosze byc dobrej mysli bo na pewno tak będzie

Komentarz

a ja wlasnie chcialem rozpoczac wspolprace...

Komentarz

Ja również współpracowałam raz jedyny z Gefco, właśnie z p.Dąbkowskim. Zapłacili mi w terminie 45 dni. Chyba jestem szczęściarą. Nie mam z nimi żadnej umowy. Bardzo dobrze wspominam to zlecenie.

Komentarz

gefco nie polecam o/ lodz nie kompetentne osoby

Komentarz

Niemiecki oddział z LANEAU zapłacił po 30 dniach więc nic do nich nie mam a polski oddział z Poznania poślizgnął się na pewno, ale to bardziej z mojej winy, bo wystawiłem fakturę na zły adres. Poza tym stawki średnie więc moja ocena na 4,0.

Komentarz

ZAPŁACONE 4 DNI PRZED TERMINEM- CZYTAJĄC POSTY NA FORUM TROCHĘ SIĘ PRZERAZIŁAM ALE DZIS ZDECYDOWANIE MI ULŻYŁO MAM NADZIEJĘ, ŻE DALSZA WSPÓŁPRACA BĘDZIE WYGLĄDAĆ PODOBNIE POZDRAWIAM :-)

Komentarz

GEFCO -faktury płacone przed terminem. POZDRAWIAM I DZIĘKUJE

Komentarz

Pracuję...
                              X