Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

UWAGA GEFCO POLSKA NIE PŁACI !

Komentarz

Zamieszczone przez Andrzej
      UWAGA GEFCO POLSKA NIE PŁACI !
      Co Pan za bzdury opowiada mi co miesiąc płacili po 30 tysięcy, fakt że już nie robimy nic razem z przyczyn których nie mogę podać, ale w tym miesiącu też nam zapłacili terminmowo i więcej faktur już u nich nie mam. Ale problemów nie miałem żednych, zdarzało się nieraz że zginęły faktury ale wszystko dało się wyjaśnić.

Komentarz

to jak to jest aktualnie z gefco polska? - płacą czy nie płacą?

Komentarz

Z GEFCO sprawa ma się następująco- płacą, lecz trzeba zwrócić uwagę na termin podany na zleceniu. Zazwyczaj jest to 45 dni od końca miesiąca w którym wpłynęły dokumenty. Zatem Ci, którzy wysyłają np. na początku miesiąca mają pecha, bo termin podówczas wyniesie dni 75. Stąd może być nieporozumienie w kwestii terminu płatności. Lecz zawsze płącili w terminie przez nich podanym na zleceniu.

Komentarz

Zamieszczone przez Piotr
            Trzeba umieć z nimi rozmawiać, ja jakoś nie mam większych problemów z wyciągnięciem kasy.
            to może z kwiatami trzeba by się było do księgowej wybrać po własne pieniądze a może jak za komuny kilo kawy i czekolada ablo bombonierka z pewexu żałosne

Komentarz

Jestem swieżym transportowcem, normalnie włosy mi stają dęba, przecież to są jaja- żeby od jakiejś księgowej zależało czy zapłaci w terminie czy nie. Bieżcie się Panowie i Panie od razu za szefów lub kierowników oddziału-przecierz to oni wbijają wszystkim gwóżdż do trumny, termin to termin i ani 1min dłużej. jestem w szoku z kąd tyle CHWASTÓW w tej branży i czas najwyższy coś z tym zrobić, może jakimś preparatem albo metoda :LOLA: noi kochani przewożnicy pomagać sobie, poświęcić trochę czasu-przejechać się do firmy z którą macie zamiar pracować.

Komentarz

Zamieszczone przez Łukasz
                GEFCO nie płaci faktury na łączna kwote 48 tyięcy PLN z terminami od 15/05 do 15/06 do dnia dzisiejszego nic nie zapłacili Oddział Wałbrzych Pani Agata Flakowska ZERO kompetencji na początku jeszcze odbierała telefon i obiecywała że zajmie sie sprawa od tygodnie nie raczy nawet odebrać telefonu
                FIRMA PAWAM lepjej się nie denerwować

Komentarz

A my z Gefco nie mamy problemów. Co prawda termin płatności jest skomplikowany, ale jak ktoś dobrze policzy to płacą jak nalezy. Wspłółpracuje z Łodzią, Poznaniem, Grodziskiem Maz. i bardzo jestem zadowolony. Kasę wypłaca główny oddział w Warszawie a nie poszczególne oddziały. Pozdrowienia dla ekipy Gefco.

Komentarz

Robiliśmy dla nich 2 transporty i zapłacili w terminie

Komentarz

witam jak na dzień dzisiejszy placi GEFCO oddział grodzisk maz. ?

Komentarz

NAM RÓWNIEZ PŁACA W TERMINIE ZAWSZE, JEŻDZIMY NIE ZA DUŻO DLA NICH, ALE JESZCZE NIGDY NIE BYŁO PROBLEMU Z PŁATNOŚCIA. WYSTARCZY SOBIE ZADZWONIC DO GÓWNEJ KSIĘGOWEJ DO WARSZAWY ( DO 12.00) I TAM UDZIELA ONA WSZELKICH INFORMACJI I ROBI TO BARDZO SKRUPULATNIE ZAZNACZAM. WIE DOKŁADNIE KIEDY DOKUMENTY PRZYSZŁY DO NICH I JAK WYGLĄDA PŁATNOŚC - ZERO PROBLEMU!!!

Komentarz

Pracuję...
                        X