Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Agroland Cargo z Kutna nie płaci

Faktura za usługę transportową nadal NIE zapłacona.Wezanie do zapłaty już poszło,a pieniążków jak nie było tak niema.

..

Komentarz

Agrolad Cargo nie płaci terminowo po mimo trzeciego już ustalenia terminu zapłaty za fakturę w piątek,gdzie obiecali że pieniążki na 100% wyjdą.Kasy nadal nie ma

Komentarz

Termin płatności był na 30.01.08r.Firma Agroland Cargo nadal nie zapłaciła za Fakturę.W pierwszej wersji obiecali że zapłacą do 04.02.08r.W następnej wersji że 06.02.08r.w środę wyjdą pieniądze.Po piątkowym telefonie do tej firmy 08.02.08r.Pani księgowa stierdziła że dziś pieniążki wychodzą i jeszcze dziś będą na kącie.Dziś mamy 12.02.08r. a pieniążków jak nie było tak nie ma.Po za zakłamaną księgową z nikim bardziej kompetentnym nie możana się połączyć.

Komentarz

Informujemy, że wpis ten jest nieuczciwą konkurencją. Ostrzegamy, że rozgłaszanie nieprawdziwych informacji jest karalne. Fakturę otrzymaliśmy od Państwa 09.01.2008 termin umówiony zapłaty- 45 dni od daty otrzymania faktury wraz z załączonymi dokumentami. Informujemy, żew związku z tym wpisem sprawa została przekazana do adwokata, który podejmie stosowne kroki

Komentarz

Nie mam problemów z platnościami od Agroland Cargo Kutno , moze nie placą co do dnia ale nie można pisac ze nie placą.

Komentarz

Usługa została wykonana w 100% terminowo bez jakichkolwiek najmniejszych zastrzeżeń w dniu 10grudnia 2007. Faktura wraz z dokumentacją potwierdzającą odbiór towaru przez odbiorcę została wysłana pocztą polską listem poleconym-PRIORYTETEM trzy dni po jej zakończeniu to jest 13grudnia 2007r na co mam oczywiście potwierdzenie nadania. Jak wynika z powyższego wpisu firma agroland-cargo twierdzi iż list otrzymała 09 stycznia 2008. Czyli mam uwierzyć w to iż list nadany w Łodzi do głównej siedziby agroland-cargo w Kutnie szedł prawie miesiąc czasu? Szkoda tylko że po wykonaniu jeszcze wcześniejszej usługi w dniu 31października 2007 gdy przyszło do terminu zapłaty firma ta zastosowała tą samą zagrywkę twierdząc że faktura dotarła z podobnym ogromnym opóźnieniem. Jeszcze nigdy do tej pory nie miałam klienta do którego listy polecone zwłaszcza priorytety dochodziłyby prawie po miesiącu. No cóż są rożne techniki opóźniania płatności nie którzy twierdzą że przelewy puszczają tylko raz w tygodniu inni twierdzą że pieniążki już wyszły tylko później okazuje się że nie wiadomo gdzie. A firma agroland-cargo opanowała całkiem nowy styl i z mojego doświadczenia wychodzi że korespondencję odbierają prawie po miesiącu. Pozostało mi tylko życzyć firmie agroland-cargo dostaw towaru z taką samą terminowością jak dokonują płatności wobec solidnych przewoźników.

Komentarz

Szanowna Pani Aniu proszę o szczerą odpowiedź czy dla Pani jest to bezproblemowe gdyby wysłała Pani fakturę wraz z dokumentami trzy dni po zakończeniu usługi dokładnie13grudnia2007 priorytetem doliczam nawet 4dni na pocztę +45terminu płatności co według moich obliczeń przypada płatnośc na 31stycnia2008. Oczywiście dzwonię do firmy agroland-cargo w dniu 29stycnia2008 żeby upewnić się i przypomnieć o nadchodzącym terminie płatności za moją fakturę, otrzymuję odpowiedź iż pieniążki wyjdą na początku przyszłego tygodnia najpóźniej do środy to jest do 06lutego w środę dowiaduję się że przelew z jakiś tam przyczyn wyjdzie w piątek 09lutego. Dzwoniąc w ów piątek rano zadowolona otrzymuję info iż przelew dziś wychodzi z zapewnieniem że kasa jeszcze dziś będzie na moim koncie bo podobno przelewy wychodzące z firmy agroland-cargo jeszcze tego samego dnia są na koncie odbiorcy. Czekam na tą wirtualną kasę do wtorku. Dzwonię i pada na mnie grom przez słuchawkę iż dowiaduję się że moja faktura dotarła 9stycnia (czyli prawie po miesiącu) i nie mam jeszcze terminu płatności. No teraz proszę mi powiedzieć jak w to uwierzyć jak z poprzednią fakturą było to samo. Dopiero po zrobieniu wpisu o zaległościach nad ofertą ładunkową firmy wynegocjowałam skutecznie swój termin płatności. Na koniec pragnę wszystkich poinformować iż prowadzę tylko małą firmą przewozową i nie wpłyniecie terminowo kilku faktur stawia mnie pod płotem. Zarówno do siebie jak i moich kierowców mam wysokie wymagania co do terminowości i solidności wykonywania tego czym się zajmujemy. Dlatego też od strony klienta wymagam powagi i terminowości wpłat. Na przykładzie firmy agroland-cargo mogę dać się zrobić raz, no powiedzmy dwa razy ale tylko z powodu braku upływu jeszcze terminu za pierwszą usługę ale już trzeci raz to z DZIADAMI nawet nie mam o czym dyskutować. Pozdrawiam

Komentarz

dziś mija 60dzień terminu płatności a kasy ani śladu i nikt z firmy agroland-cargo nawet nie poczuwa się do zapłaty.

Komentarz

Witam termin zapłaty ponad 2 tyg. po terminie historie o tym jak długo idzie poczta znamy - po poproszeniu o ksero z książki odbiorczej, że skoro poczta tak słabo działa to coś trzeba z nimi zrobić, kasa została przelana na konto. Życzę wszystkim klientów totrzymujących terminów.

Komentarz

gg

Komentarz

Jak tylko pieniążki uwidocznią się faktycznie na moim kącie o tym fakcie poinformuje.

Komentarz

faktycznie kącie

Komentarz

Pracuję...
                          X