Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Hubert
    AUTO-MANN GmbH & CO Biorą zlecenie, następnego dnia, w momencie gdy auto ma juz być załadowane, bez żadnego wyjaśnienia, przysyłają STORNO! W odpowiedzi na E-maila z zarzutami o ich braku profesionalizmu spotykamy sie z opiniami na temat polskich przewoźników, oraz Polaków w Europie tj.: polskie firmy sa znane z tego ze lubią sztorno i dlatego często sie spotyka w Timo oferty "TYLKO DLA NIEMCÓW" lub "NIE DLA POLAKÓW" itd. "Mamy i zastrzegamy sobie Prawo do STORNO jeżeli uznamy że stawka nie jest odpowiednia" szkoda, że sami dzień wcześniej dzwonią, ustalają stawkę a STORNO przysyłają w momencie załadunku!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ogólnie to powinnismy sie cieszyć, że jako Polacy mozemy z nimi współpracować, a jak dostaniemy Storno, mamy odejść z pochylona głową. Najlepsze jest to, ze ich reprezentant wyglaszajacy te poglady ma polskie nazwisko. POPROSTU SKANDAL!!!!!!!!!
    Czyli znowu jakiś "przyszywany" Niemiec, który szarga opinię wszystkim Niemcom.

Komentarz

• Witam wszystkich transowiczów.Omijajcie szerokim łukiem Firmę SZWEDEK TRANSPORT Z Nowego Tomyśla .Podstawiłem auto towar miał być gotowy do załadunku,załadowali Warszawe a Płock dopiero jechał do nich na przeładunek.o 21,00 kierowca dzwoni,że jest problem bo nie ma czym przeładować na mój samochód tego towaru ponieważ nie mają odpowiedniego sprzętu.Po mojej interwencji u spedytora poczułem,że to ja jestem winien i wogóle czego ja chcę i tak powinienem się cieszyć,że dostałem ładunek-profesjonalizm całą "gębą" Padają dwie propozycje nie do odrzucenia:1-jazda z jednym ładunkiem minus 100zł za ich winy!i uwaga-zrzucamy towar i załaduje mi auto w przeciągu 48godzin bo ma takie prawo.Ponoć 15 lat Pan Grzegorz Kraska działa w transporcie! Pozdrawiam.

Komentarz

• FIRMA ITALPOL CDF Sp. z o.o. z Ożarowa Mazowieckiego Dzwonią bezpośrednio do klienta po ładunki, UWAGA!!!

Komentarz

• FIRMA SURPOL-PRZYJĘTE ZLECENIE NA IMPORT Z HISZPANI NA CZĘŚCIOWĄ PRZEDPŁATE,TOWAR NIE PODJĘTY,KASA NIE ZWRÓCONA,BRAK KONTAKTU Z WŁAŚCICIELEM-EWIDENTNY PRZEKRĘT!!!

Komentarz

• Ostrzegam przed "Drewpal" Waldemar Lisicki z Łapino Kartuskie. Przyjęli do realizacji zlecenie transportowe, ładunku jednak nie podjęli. Brak jakiejkolwiek informacji. Brak jakichkolwiek wyjaśnień. Brak kontaktu ze spedytorem i właścicielem. Firma niepoważna.

Komentarz

• Uwaga na firmę SKWAREK LOGISTICS, wogóle na firmy Pana Jana Skwarka. Po dowiezieniu ładunku na miejsce dowiadujemy się, że Pan Skwarek nie zapłaci z przyczyn róznych, których sam nie potrafi wyjaśnic. Po prostu nie bo nie. On jest bardzo biedny bo ma tylko kilkadziesiąt tirów jak twierdzi i teraz wydał 700 000 eur na zakup kolejnych i w związku z czym nie ma zapłacic. Ponadto ma jakieś roszczenia, jeszcze nie wie jakie ale coś się znajdzie a zapomnielibyśmy o jednym małym szczególiku ma serwis DAF-A przy ul. Witosa w Radmiu !!! To nie są oszczerstwa to są fakty !!! Konstytucja oraz kodeks cywilny każe nam informowac o takich przypadkach. Tu do Admina art 5 k.c. a i zapomiałbym Zgodnie z kodeksem postępowania karnego Art. 304. § 1. Każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję. Przepis art. 191 § 3 stosuje się odpowiednio. § 2. Instytucje państwowe i samorządowe, które w związku ze swą działalnością dowiedziały się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, są obowiązane niezwłocznie zawiadomić o tym prokuratora lub Policję oraz przedsięwziąć niezbędne czynności do czasu przybycia organu powołanego do ścigania przestępstw lub do czasu wydania przez ten organ stosownego zarządzenia, aby nie dopuścić do zatarcia śladów i dowodów przestępstwa. § 3. (195) Zawiadomienie o przestępstwie, co do którego prowadzenie śledztwa przez prokuratora jest obowiązkowe, lub własne dane świadczące o popełnieniu takiego przestępstwa Policja przekazuje wraz z zebranymi materiałami niezwłocznie prokuratorowi.

Komentarz

Pracuję...
              X