Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• HARTWIG-KATOWICE S.A. czy kogoś jeszcze oszukali???

czy kogos nabili jeszcze w butele??? Czy ma ktos aktualne ich dokumenty??

Hm... to jedna z porzadniejszych firm.. zarowno jak zlecała ladunki zaplata terminowo oraz jako przewoznik tez super jezdza..... Dosyc dawno nic od nich nie bralem ,ale nie słyszalem zeby cos sie zmieniło na złe

Komentarz

mam na myśli Hartwig Katowice S.A, UL. Słowackiego 37, Katowice , a to że może kiedyś płacili to na moim przypadku mogę powiedzieć ze to tylko historia, a teraz jest tylko ściema i tyle!!!

Komentarz

Przecież o firmie Hartwig jest juz temat i to bardzo obszerny.

Komentarz

ktos wie czy sie u nich cos zmienilo ????

Komentarz

Zamieszczone przez Maciej
            ktos wie czy sie u nich cos zmienilo ????
            Chyba na gorsze :-), 466 PLN ponad miesiąc opóźnienia, zobaczymy co dalej.

Komentarz

NAJLEPIEJ Z NIMI WSPÓŁPRACOWAĆ NA ZASADZIE KOMPENASTY....TYLKO I WYŁĄCZNIE

Komentarz

Dzisiaj pieniążki dotarły , czyzby wynik wpisu ? Nie wiem

Komentarz

WITAM DALEJ NIE PLACA CZYLI BEZ ZMIAN FAKTURA Z GRUDNIA 2006

Komentarz

Potwierdzam, obecmie bardzo niesolidna firma, faktura z grudnia do dzisiaj nie zapłacona, nawet dyrektor finansowy kłamie i przeciąga terminy. Ciągle" mają nadzieje, że będą mogli zapłacić" PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH.

Komentarz

JA CZEKAM NA FV Z POCZĄTKU MAJA NA KWOTE 1060 ZŁ I NIE MOGE SIE DOCZEKAĆ . DZWONIE OD DWÓCH TYGODNI I CIĄGLE MNIE ZBYWAJĄ .NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM RÓWNIEŻ INNYCH.

Komentarz

mi zapłacili dopiero po oficjalnym wezwaniu do zapłaty, ale obeszło się bez uruchamiania windykacji

Komentarz

Hmmmm...nie sądziałam , ze 3 tys zł dla tak dużej firmy to problem....Pozdrowienia dla działu finasowego ...

Komentarz

Pracuję...
                          X