Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Agroland-Cargo

Czy ktoś współpracuję z tą firmą? Są godni polecenia jak u nich z płatnościami?

ja się dzisiaj dowiedziałem że mają 2 tygodnie opóźnienia pożyjemy zobaczymy

Komentarz

Nam wiszą jedną fakturkę dzisiaj jest termin płatnośći,jak zapłacą,to napiszemy

Komentarz

no i jak zaplacili?

Komentarz

pytacie o Agroland z Kutna czy Gdyni?

Komentarz

z kutna

Komentarz

z kutna

Komentarz

Agroland z Kutna płaci???

Komentarz

Bardzo nie termonowo i uważają że wszystkie chwyty są dozwolone.Usługa została wykonana przez nas w 100% terminowo bez jakichkolwiek najmniejszych zastrzeżeń w dniu 10grudnia 2007. Faktura wraz z dokumentacją potwierdzającą odbiór towaru przez odbiorcę została wysłana pocztą polską listem poleconym-PRIORYTETEM trzy dni po jej zakończeniu to jest 13grudnia 2007r na co mam oczywiście potwierdzenie nadania. Po upływie ustalonych przez telefon trzech terminów płatności w trakcie mojej czwartej rozmowy firma agroland-cargo twierdzi iż list otrzymała 09 stycznia 2008. Czyli mam uwierzyć w to iż list nadany w Łodzi do głównej siedziby agroland-cargo w Kutnie szedł prawie miesiąc czasu? Szkoda tylko że po wykonaniu jeszcze wcześniejszej usługi w dniu 31października 2007 gdy przyszło do terminu zapłaty firma ta zastosowała tą samą zagrywkę twierdząc że faktura dotarła z podobnym ogromnym opóźnieniem. Jeszcze nigdy do tej pory nie miałam klienta do którego listy polecone zwłaszcza priorytety dochodziłyby prawie po miesiącu. No cóż są rożne techniki opóźniania płatności nie którzy twierdzą że przelewy puszczają tylko raz w tygodniu inni twierdzą że pieniążki już wyszły tylko później okazuje się że nie wiadomo gdzie. A firma agroland-cargo opanowała całkiem nowy styl i z mojego doświadczenia wychodzi że korespondencję odbierają prawie po miesiącu. Pozostało mi tylko życzyć firmie agroland-cargo dostaw towaru z taką samą terminowością jak dokonują płatności wobec solidnych przewoźników.

Komentarz

dziś mija 60dzień terminu płatności a kasy ani śladu i nikt z firmy agroland-cargo nawet nie poczuwa się do zapłaty.

Komentarz

szanowna pani, gdyby czytała pani zlecenia, to nie wysyłałaby pani faktur nie tam gdzie trzeba. Prosze za swoje niedbalstwo nie obwiniac innych. Za każdym razem wysyła pani listy nie tam gdzie trzeba, a potem ma do nas pretensje że nie płacimy. Nie uważam też żeby telefony od pani pracowników z pogróżkami - co zostało zgłoszone na policji - rozwiązały jakoś problem. Po prostu należy CZYTAĆ ZLECENIA i korespondencję kierować na WŁASCIWY ADRES. Nie polecam tego forumowicza, otzrymałam telefon z poważnymi pogróżkami.

Komentarz

Pracuję...
                      X