Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Renault Master

Mam pytanko do posiadaczy tych busow - wersji blaszanych - ile naprawde wchodzi europalet na niego i jaka ma rzeczywista ladownosc - czyli poprostu ile mozna na niego wrzucic i sie nie zlamie . Mam amiar kupic 2-3 takie autka i prosilbym o wypowiedz w tym temacie posiadaczy i osoby bedace w temacie.... POZDRAWIAM - bym zapomnial chocidz mi o wersje maxi - 3,7m dl

Dotyczy busa RENAULT MASTER rzeczywista ład.to 1590kg. ryzyko tak jak z człowiekiem jak zdrowy i młody to góry przenosic moze a na starosc itp.ale do rzeczy 2000kg mozesz wosic ale do czasu łozyska opony szlak trafi.Długosc paki max,3,60 szer.1,74 wys.2,10 przy pod.dachem wejdzie max.5 europalet pozdrawiam uzytkownik mastera

Komentarz

MIAŁEM Z 20-SCIA TAKICH BUSÓW, OGÓLNIE OK , WYTRZYMUJĄ DO 500.000KM POTEM TRZEBA SIE POZBYĆ, W NAJNOWSZYCH MODELACH PADAJĄ SKRZYNIE BIEGÓW JAK KACZKI NA POLOWANIU

Komentarz

Wielkie Dzieki - chyba sie skusze na takie autka....

Komentarz

Prawda jest taka że co tanie to potem okazuje się bardzo drogie, przerabiałem 5 Masterów i jeszcze jednego męczymy. Auto drogie w utrzymaniu. Najlepsze silniki to 2,8 TDI , one najwięcej wytrzymują. Na mastera z resorami z tworzywa sztucznego idzie nawet włozyć 3,3tony , my tyle ładowaliśmy jak była potrzeba- max 5 palet. Z busów najlepsze są LT, mam kilka i nie do zajechania. Jeden problem to wysoka cena na rynku wtórnym.Ale potem jezdzisz spokojnie - polecam.

Komentarz

Pracuję...
          X