Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• NOWE STAWKI NA OBOWIĄZUJĄCE NA 13,60

Witam dostałem dziś propozycje nie do odrzucenia, co prawda z Litwy ale jednak;Wilno -Radom 650 km za 210 € .Podobno niezła kasa, 0,32€ za km stał górą ładowana 24 t. Wstydziłbym się księgowej takąfv i zlecenie pokazać bo chyba wysłała by mnie do podstawówki, ew przy gorszym humorze od razu do czubków. Ciekawe kto to zabierze, bo że ładunek sprzedany będzie to pewne.

Ja dostałem w tym tygodni 4 oferty przewozu gabarytów W DOŁADUNKU

Komentarz

DNO !!!!

Komentarz

Chyba już trzeba złom ściągać do PL na Boże Narodzenie! Tak, na Boże Narodzenie, które dopiero za ok. 40 dni! Ja tu już poprawy nie widzę do końca roku. Będzie tylko gorzej.

Komentarz

weźcie w leasingi jeszcze ze 20tys aut, wtedy ceny pójdą do góry (wiadomo - w ilości siła), poza tym trzeba wybrać ponownie tych samych ludzi do parlamentu, oni udowodnili że polskiemu przewoźnikowi są w stanie wiele pomóc - dzięki nim koła Waszych aut nie niszczą się na drogach Europy Wschodniej, a Wasi kierowcy mogą weekendy spędzać w hotelach francuskich. Żyje się lepiej!

Komentarz

=udowodnili że polskiemu przewoźnikowi są w stanie wiele pomóc - dzięki nim koła Waszych aut nie niszczą się na drogach Europy Wschodniej, a Wasi kierowcy mogą weekendy spędzać w hotelach francuskich. Żyje się lepiej!
            dobre

Komentarz

sorry ale w tzw. "lizingu" na 11 sztuk złomu mamy tylko dwie
              Zamieszczone przez Radek
              weźcie w leasingi jeszcze ze 20tys aut, wtedy ceny pójdą do góry (wiadomo - w ilości siła), poza tym trzeba wybrać ponownie tych samych ludzi do parlamentu, oni udowodnili że polskiemu przewoźnikowi są w stanie wiele pomóc - dzięki nim koła Waszych aut nie niszczą się na drogach Europy Wschodniej, a Wasi kierowcy mogą weekendy spędzać w hotelach francuskich. Żyje się lepiej!

Komentarz

nie pisze się lizing, tylko LIZLING, widzę, że Pan "nowy" w transporcie...

Komentarz

Sorry - poprawię się od następnego razu! A propos - nie wiecie może gdzie naprawić dewasto???
                  Zamieszczone przez Radek

Komentarz

Zamieszczone przez Łukasz
                    Sorry - poprawię się od następnego razu! A propos - nie wiecie może gdzie naprawić dewasto???
                    Zamieszczone przez Radek
                    Po co? W dziadtransach kierowcy nakrywają się "blandeką"

Komentarz

Zamieszczone przez Radek
                      Webasto to wiem gdzie można naprawic, ale dewasto to nie, nie wiem gdzie Albo można skorzystac z porady Pana Jakuba okryć sie "blandeką" lub "śpiszworem"

Komentarz

Zamieszczone przez Radek
                        Po co Panu naprawiać dewasto????? jak kierowcy mogą spać w Otelu

Komentarz

Pracuję...
                        X