Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• AUTOSTRADY W NIEMCZECH

JAKIE SĄ OPŁATY ZA AUTOSTRADY W NIEMCZECH - ILE SIE PŁACI ZA KM ?

jak masz E-2 lub E-3 to płacisz 0,12 eur za km

Komentarz

euro2 -0,14e ---------euro3-0,12e a podobno od nowego roku czy jakos tak za euro 5 nie ma być żadnych opłat drogowych hehehe ----nic tylko do salonów po nóweczki -zobaczymy czy to przejdzie

Komentarz

Zamieszczone przez Mariola
        euro2 -0,14e ---------euro3-0,12e a podobno od nowego roku czy jakos tak za euro 5 nie ma być żadnych opłat drogowych hehehe ----nic tylko do salonów po nóweczki -zobaczymy czy to przejdzie
        Myślę że to mało realne. Czyż po to zakładali tak kosztowny system opłat żeby darować opłaty? Proszę o jakieś źródło takich informacji.

Komentarz

Zamieszczone przez Kamil
          JAKIE SĄ OPŁATY ZA AUTOSTRADY W NIEMCZECH - ILE SIE PŁACI ZA KM ?
          Ale do dotyczy kazdego samocodu powyzej 3,5t ?

Komentarz

Nie to dotyczy sam o DMC 12 t i więcej

Komentarz

A czy ktoś orientuje się jakie będą stawki za autostrady w Niemczech dla aut powyżej 3,5t a poniżej 12t w związku z planem wprowadzenia opłat dla wszystkich pojazdów ? Szukam źródła informacji - ma ktoś z Państwa wiedzę na ten temat ?

Komentarz

ponawiam pytanie, "guglowałem", szukałem i nie znalazłem informacji na temat wprowadzenia opłat na autostradach niemieckich. Z tego co usłyszałem to wszystkie auta będą miały obowiązek uiszczania opłaty, nawet osobówki - pytanie tylko, czy bedzie opłata zależała od normy spalania czy od masy auta. Czy ktoś wie, gdzie szukać informacji na ten temat ?

Komentarz

http://www.toll-collect.de/pl/o-syst...yfy-oplat.html

Komentarz

a moze ktos poda link do strony z płatnymi drogami w DE? Bo tu jest mapa ale nie da siejejani powiększyc ani wydrukowac

Komentarz

Zamieszczone przez Mirosław
                      A czy ktoś orientuje się jakie będą stawki za autostrady w Niemczech dla aut powyżej 3,5t a poniżej 12t w związku z planem wprowadzenia opłat dla wszystkich pojazdów ? Szukam źródła informacji - ma ktoś z Państwa wiedzę na ten temat ?
                      Tez interesowalaby mnie taka informacja. Termin wprowadzenia bodajze jesien 2015

Komentarz

Pracuję...
                      X