Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• szukam programu do pisania faktur

Poszukuję dobrego programu do fakturowania, takiego gdzie można wpisać 2 numery kont ( w pln i euro ), aby oba były widoczne na fakturze. Zna ktoś taki...?

"Proste faktury" mozna wpisać dwa numery konta, wystawiać fv dwuwalutowe, jest dziecinnie prosty w obsłudze. Mozna ściągnąć sobie wersję próbną i zobaczyc czy będzie pasował.

Komentarz

Odradzam zdecydowanie NEPTUN Software. Program katastrofa.

Komentarz

Ja polecam program Firma iBiznes. Jest tani. Posiada zlecenia transportowe oraz dużo aktualizacji.

Komentarz

Microsoft Paint - nieograniczone możliwości, dowolna szata graficzna, mnóstwo czcionek, pełna dowolność jeśli chodzi o numery kont, łatwy dostęp do programu, tani, nie muli kompa, rewelacja jednym słowem.

Komentarz

I nie ma Tomków Esemessi

Komentarz

w 100 % moge polecić TransSped SQL

Komentarz

polecam PROSTE FAKTURY

Komentarz

polecam inFakt.pl prosty, przejrzysty, tani

Komentarz

Faktura 2013 start firmy RAFSOFT.NET w wersji demo i odpłatnej (niedrogi) w różnych wersjach w zależności od potrzeby

Komentarz

polecam druczek faktur,długopis i Heja

Komentarz

interesuja mnie faktury gdzie mozna wpisac jednoczesnie 2 nr kont w PLN i € i fajnie bedzie jak kursik sama pobierze

Komentarz

proszę sprawdzić www.szybkafaktura.pl

Komentarz

nikt nie zna programu do faktur takiego zeby mozna bylo wpisac 2 nr kont w€ i PLN jednoczesnie i zeby oba byly widoczne po wydrukowaniu

Komentarz

Zamieszczone przez Ewa
                              nikt nie zna programu do faktur takiego zeby mozna bylo wpisac 2 nr kont w€ i PLN jednoczesnie i zeby oba byly widoczne po wydrukowaniu
                              Boże widzisz i nie grzmisz ... pani Ewo zalozyła paniu ten temat 13 dni temu. czy przez ten czas nie przyszlo pani do głowy ze mozna drugi nr konta napisać np. w takim polu jak "UWAGI" ??? z własnego doświadczenia wiem, że działa. faktury dwu walutowe sa placone w eur i pln i jakos ksiegowi którzy otrzymuja moje faktury sobie z tym radza. używam 2 programy do faktur i oba posiadaja owetajemnicze pole "UWAGI" PS - mam nadzieje ze okazałem sie pomocny i rozwiązałem ten straszny ale to straszny problem. pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
                              X