Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• PESELE W DOKUMENTACH FIRM

Pooglądajcie sobie czasami dokumenty firm - osoby na które stoją firmy ktorych nazw nie podam a sprzedaja sporo na transie często mają 18/23 lata. Powierzamy czesto nie małą kasę własciwie dzieciakom roczniki 89,90,91,92 ludzie którzy właściwie niedawno skończyli liceum.

MÓJ SZEF JEST ODE MNIE MŁODSZY O 12 LAT, A WCALE NIE JESTEM TAKA STARA JESZCZE, WIEĆ COŚ W TYM JEST, ALE WIEK TO CHYBA RACZEJ NIE ROBI TAKIEJ WIELKIEJ RÓŻNICY. STARSI PREZESI FIRM TEŻ POTRAFIĄ ZWINĄĆ INTERES I OLAĆ WIERZYCIELI.

Komentarz

my tez na poczatku nie wszystko wiedzielismy, doswiadczenie nabywa sie z czasem mlody, nie znaczy niekompetentny, mlodzi zazwyczaj sa bardziej ambitni, maja wiecej zapalu, energii i wery do pracy sa na dorobku, wiec im bardziej zalezy dajmy im szanse

Komentarz

Wiadomo nie ma reguły to fakt. Ale przekazujac grube tysiące warto się nad tym faktem zastanowić...

Komentarz

Młody , a może mieć wiecej doświadczenia - rodzice prowadzili działalność w tej branży, a młody przyglądał się od małego, teraz chcą odpocząć i przekazują następnemu pokoleniu, a kto wie - może nadzorują dalej

Komentarz

Popieram,działamy również w innej branży i o wiele lepiej robi sie interesy z młodymi szefami ,w przeciwieństwie do starych wyjadaczy, młodzi chętniej i szybciej płacą, czasem uda się więcej wynegocjowac
            Zamieszczone przez Agnieszka
            my tez na poczatku nie wszystko wiedzielismy, doswiadczenie nabywa sie z czasem mlody, nie znaczy niekompetentny, mlodzi zazwyczaj sa bardziej ambitni, maja wiecej zapalu, energii i wery do pracy sa na dorobku, wiec im bardziej zalezy dajmy im szanse

Komentarz

Pracuję...
            X