Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Niemiecki Mandat Przetłumaczy ktoś?

Dostałem takie oto pisemko z niemiec byłby ktos uczynny i przetłumaczył Mandat 40euro dostał i zapłacił od reki szef ale nie bardzo wiem o co chodzi w pismie http://zapodaj.net/edd0bc5b2751.jpg.html

Zamieszczone przez Paweł
    Dostałem takie oto pisemko z niemiec byłby ktos uczynny i przetłumaczył Mandat 40euro dostał i zapłacił od reki szef ale nie bardzo wiem o co chodzi w pismie http://zapodaj.net/edd0bc5b2751.jpg.html
    Po krótce: Na trasie Drezno - zgorzelec kierowca jadąc autem powyżej 3.5tonowym, przy prędkości powyżej 50km na godzine nie zachował minimalnego odstępu od samochodu poprzedajacego który wynosi 50m. Do zapłaty macie jeszcze 63,5euro. 40e było zaliczka na poczet mandatu. Dostaliscie 3 punkty

Komentarz

Dzieki takie pytanie poza konkursem wie ktos jakie kroki podejmuja niemcy gdyby mandat nie został przeznas dopłacony?

Komentarz

Juz jest Pan w Matrixie a jak Pan nie zapłaci to nawet Neo nie pomoże. Będzie Pan w komputerze jako dłużnik i przy pierwszej kontroli capcap

Komentarz

Zamieszczone przez Zbigniew
          Juz jest Pan w Matrixie a jak Pan nie zapłaci to nawet Neo nie pomoże. Będzie Pan w komputerze jako dłużnik i przy pierwszej kontroli capcap
          Czepią sie kazdego kierowcy jako żę od nas z firmy czy dopiero jak trafią na Tego na kogo mandat jest?

Komentarz

Zamieszczone przez Paweł
            Czepią sie kazdego kierowcy jako żę od nas z firmy czy dopiero jak trafią na Tego na kogo mandat jest?
            Kazdego, i nie puszcza auta jezeli nie zaplaci...

Komentarz

Zamieszczone przez Emil
              Zamieszczone przez Paweł
              Kazdego, i nie puszcza auta jezeli nie zaplaci...
              Dokładnie, miałem taką sytuację sciągneli z innego kierowcy z mojej firmy, lepiej od razu urególować niż póżniej mieć problemy przez parę groszy

Komentarz

Witam. Mój problem jest podobny, lecz wole go opisać, dostałem mandat za nie dostosowanie odległości na autostradzie w 2009 kwiecień na kwote 260 e, puścili mnie mili policjanci żebym zapłacił mandat na poczcie w kraju i zagrozili że jeśli nie zapłace i wjade na terytorium niemiec to odrazu pójde do więzienia.. Oczywiście dostałem jeszcze 4 punkty karne i zakaz prowadenia samochodu do września i do tego czasu dostałem dwa monity na kwote 20 e sztuka. Musze pojechać teraz do niemiec, i oto moje pytanie. Jeśli będę miał pieniądze na pokrycie mandatu odsetki plus monity, to przy kontroli policja mnie póści odrazu, czy będę robili problemy na cały dzień ?

Komentarz

u nas nie robili problemów. powiedzieli ze jest stary mandat i trzeba kase placic. zplacil kierowca policjantowi i puscili od razu.

Komentarz

Spore odsetki proszą sobie za mandaty czy w podobie jak u nas ?

Komentarz

***** Panowie bo mnie trafia... Czy działa to w druga strone?? TRANPOSRTOWCY.INFO... wszyscy piszcza płaca narzekaja na spedycje a gowno robia..... DO KONCA CZERWCA CHCE WIDZIEC 1000 FIRM ZAERJESTROWANYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Łukasz
                        Witam. Mój problem jest podobny, lecz wole go opisać, dostałem mandat za nie dostosowanie odległości na autostradzie w 2009 kwiecień na kwote 260 e, puścili mnie mili policjanci żebym zapłacił mandat na poczcie w kraju i zagrozili że jeśli nie zapłace i wjade na terytorium niemiec to odrazu pójde do więzienia.. Oczywiście dostałem jeszcze 4 punkty karne i zakaz prowadenia samochodu do września i do tego czasu dostałem dwa monity na kwote 20 e sztuka. Musze pojechać teraz do niemiec, i oto moje pytanie. Jeśli będę miał pieniądze na pokrycie mandatu odsetki plus monity, to przy kontroli policja mnie póści odrazu, czy będę robili problemy na cały dzień ?
                        Policja nie ma wgladu do mandatow tylko Słuzba Celna ,bo mialem taki sam przypadek jak jezdzilem Policja,BAG mnie kontrolowalo i nic dopiero Zoll jak mnie zlapali to powiedzieli ze jest mandat i trzeba zaplacic i po problemie.Wez sobie zostaw ten kwitek w aucie przez miesiac bo jak cie zlapaia drugi raz to ci powiedza ze masz nie zaplacone ja zaplacilem to pod Nurenberga i jak wracalem do PL juz to przed granica mnie zalapali i jeszcze raz to wydrukowali i kazali zaplacic ale pokazalem kwitek i puscili,na usuniecie z systemu maja 30dni.

Komentarz

Nie rozumiem? Zbieracie mandaty i nich nie płacicie? Niech i po 1000e kary dowalą. Potem drugi jedzie i juz go nie puszczą mimo iz by zapłacił przy najblizszej okazji.

Komentarz

Do więzienia wsadzą. To i tak nieźle bo mogliby rozstrzelać....

Komentarz

Zamieszczone przez Marcin
                              Policja nie ma wgladu do mandatow tylko Słuzba Celna ,bo mialem taki sam przypadek jak jezdzilem Policja,BAG mnie kontrolowalo i nic dopiero Zoll jak mnie zlapali to powiedzieli ze jest mandat i trzeba zaplacic i po problemie.Wez sobie zostaw ten kwitek w aucie przez miesiac bo jak cie zlapaia drugi raz to ci powiedza ze masz nie zaplacone ja zaplacilem to pod Nurenberga i jak wracalem do PL juz to przed granica mnie zalapali i jeszcze raz to wydrukowali i kazali zaplacic ale pokazalem kwitek i puscili,na usuniecie z systemu maja 30dni.
                              Myślę że jest pan w błędzie.mnie kiedyś zatrzymał zwykły patrol policji.nie jakas łapanka a zwykła kontrola na B31. Po kontroli dość szczegółowej(stanu technicznego samochodu,zabezpieczenia ładunku,stanu trzezwosci i kontrollbucha)pan policjant nie miał żadnych zastrzeżeń kazali chwilę zaczekać w autku,wzieli papiery moje i samochodu i poszli do swojego autka.po chwili wrócili i powiedzili że mam problem bo własciciel autka ma niezapłacony mandat(nie wiedzieli za co bo tego podobno nie mają w swoim mądrym systemie tylko podali kwotę i datę wystawienia)i albo go zapłacę na miejscu albo nie jadę dalej..... wiec chyba nie tylko Zoll ma dostęp do tej bazy.oni-niemiaszki bardzo pilnuję swoich interesów,gorzej jak trzeba od nich wydębić należną kasę.

Komentarz

Pracuję...
                              X