Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Grecja - szczyt szczytów bezczelności !!

30 Kwietnia moje auto miało kontrole w okolicach Thessaloniki ... Służyby kontrolne zarządały 900 EUR mandatu za ... (uwaga!) robienie pauzy na otwartym tachu przez kierowce - gdyż (jeszcze większy absurd!) greckie prawo zabrania stosowania takich pratyk. Kierowca nie przyjął mandatu. Jaki był skutek ?? Grecy ściągęli z auta i naczepy tablice rejestracyjne, zabrali dokumenty i stiwerdzili że oddadzą za 10 dni - gdyż tak mówi ich prawo. 3 dni wysiałem na telefonie z ambasada, konsulatem i prawnikiem w Grecji i oczyiwście nie dało sie zrobić NIC .. kompeletnie NIC, auto i kierowca zostały uziemione na 10 dni !! - po wpłacie 500 EUR mandatu łaskawie oddali dokumenty od ładunku i naczepy ,na końcu stwierdzili, że juz wierzą, że kierowca robił pauzy - gdyż sierżanty i km sie zgadzały ... ale to nic nie zmienia. SZOK !! Proszę Państwa ... państwo które otrzymuje z naszej kieszeni grube miliardy euro pomocy, zachowuje sie w ten sposób, zero poszanowania godności ludzkiej, dyskryminacja i totalne olewactwo - nie chodzi mi już o pieniądze i stracony czas - ale o sposób w jaki zostaliśmy potraktowani - najlepszy fortel według greków - zamknąć tych, którzy sprzeciwiają się ich wykładni prawa. Proszę potrakować ten post jako przestrogę

wiem coś o tym miałem podobną sytuacje z chłodnią, ale na szczescie kierowca to greko=polak ale auto stało 4 dni a miało na sobie truskawke ;/ prosze sobie wyobrazić co z niej zostało po dotarciu do polski i w tedy zaczeły sie dopiero prawdziwe problemy a co do prawa w grecji... hmm no wie pan jak i wszędzie swój swojego troszke lepiej traktuje mimo tego że wykroczenie mojego kiero było trosze powazniejsze pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
    X