Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ORLEN PALIWO

przepraszam ze dopiero dziś , ale dziś odmroziłem ostatni samochód , mam pytanie czy tylko mi " zamarzło" paliwo i tylko ja walcze od środy zeszłego tygodnia ze wszystkimi autami? czy państwo tez mieliście takie problemy ? słyszałem ze w radio cos mówili o Orlenie i Paliwie jakie sprzedawał w okresie zimy myśląc ze do kwietnia bedzie najniższa temperatura -4 stopnie , tankuje w łodzi na Orlenie na jednej stacji , stacja typowo Orlen nie ajent , pokazują certyfikaty paliwa do -30 stopni a ja mam błoto w zbiornikach , ktoś walczył z Orlenem ? coś chce zrobić w tej sprawie czy poprostu mam 5000 litrów paliwa przetrzymac do lata jak sie ociepli ?

my mielismy to samo z SHELLem

Komentarz

My tankujemy na BP i też mieliśmy problem ale tylko w jednym samochodzie. Tankujemy na róznych BP nie na jednej stacji. Rozmawiałem ze znajomym który się śmiał że lejemy g... na BP bo on leje VPower-a i za chwilę patrze jak on męczy swój samochód i jak się zdziwił. Ale w końcu mu odpalił i zaznaczę że nam też.

Komentarz

Witam też tankuje na typowym Orlenie-wszystko w porządku pozdrawiam
        Zamieszczone przez Mariusz
        przepraszam ze dopiero dziś , ale dziś odmroziłem ostatni samochód , mam pytanie czy tylko mi " zamarzło" paliwo i tylko ja walcze od środy zeszłego tygodnia ze wszystkimi autami? czy państwo tez mieliście takie problemy ? słyszałem ze w radio cos mówili o Orlenie i Paliwie jakie sprzedawał w okresie zimy myśląc ze do kwietnia bedzie najniższa temperatura -4 stopnie , tankuje w łodzi na Orlenie na jednej stacji , stacja typowo Orlen nie ajent , pokazują certyfikaty paliwa do -30 stopni a ja mam błoto w zbiornikach , ktoś walczył z Orlenem ? coś chce zrobić w tej sprawie czy poprostu mam 5000 litrów paliwa przetrzymac do lata jak sie ociepli ?

Komentarz

u nas orlenowskie przy -15 zamarzlo tzn wytracila sie parafina mimo iz atest na -28 C przetankowalismy auta na cieplejsze paliwo w ktorym nie wytracila sie parafina i dodalismy dodatki paliwowe (niby zapewniajace ochrone do -39 C) ale to chwilowo pomogly gdyz problem powrocil wraz z wymrozeniem paliwa - pomoglo jedynie kolejne przetankowanie paliwa na cieplejsze, dodanie benzyny ok 5% i wymiana filtrow Auta ktore staly nawet po 3 doby odpalaja bezproblemowo a w zbiornikach nie wydziela sie parafina ale to wszystko z miesznka z benzyna 5%

Komentarz

my też z orlenu i przy -15 wytracała sie parafina i auta traciły moc bądz zmarzały przewody paliwowe, ceryfikat mozna se w sadzić w d.. jak sam koleś od paliwa mówi że u nas paliwo przy-12 juz zamrza, trza brac bez biokomponentów jedyne co pomaga, my dolewamy dodatek do disla i co z tego jak dafy 105 nie chca odpalac; /

Komentarz

Jak tylko temperatura spadła poniżej 0 kierowcy leją 2 - 3 % benzyny i nie ma najmniejszego problemu. W ostatnią niedziele pod berlinem było -28 i auto po dobie postoju odpaliło bez problemu.

Komentarz

Ja po Shellu miałem to samo

Komentarz

Lotos to samo

Komentarz

Panowie od 10 lat dodajemy benzyne do oleju napędowego i zadnych problemów a szczerze to od ładnych paru lat na stacjach nie ma zimowego paliwa

Komentarz

ORLEN porażka tylko z dodatkiem bezyny jest ok , porównanie z poprzedniego tygonia dwa auta zatankwane na orlenie problem utrata mocy konieczna wymiana filtrów a dwa auta zatankwane na Lukoilu przejezdziły cały tydzien bez problemu

Komentarz

STATOIL,nigdy nie miałem problemu ,a i żadnych dodatków nigdy nie używam.faktem jest że tankuję tylko na jednej stacji .pozdro,./?

Komentarz

Zamieszczone przez Mariusz
                          u nas OK paliwa z Orlen

Komentarz

benzyny dolałem, niby nie było problemu.

Komentarz

A co za różnica czy Shell, BP, Lotos, Orlen czy inny Statoil jak paliwo idzie TYLKO z dwóch punktów Problem w zakopanych zbiornikach na stacjach, a dokładniej ile ropy w ropie... Przed zalaniem kotłów benzyna, potem pod korki ropy i musi jechać. W Estonii kierowcy termometr pokazał -33, odpalił pojechał. Co rok ten sam temat

Komentarz

Pracuję...
                              X