Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

A jakie macie opinie na temat BP ROUTEX?

Komentarz

Zamieszczone przez Rafał
      AS24 NIE MA PROBLEMOW Z JAKOŚCIĄ PALIWA I Z DOSTEPNOSCIA STACJI? NA EXPRESACH NIE MA CZASU NA SZUKANIE STACJI CZY SA PRZY AUTOSTRADACH?
      ??????????

Komentarz

Zamieszczone przez Paweł
        Zamieszczone przez Rafał
        AS24 NIE MA PROBLEMOW Z JAKOŚCIĄ PALIWA I Z DOSTEPNOSCIA STACJI? NA EXPRESACH NIE MA CZASU NA SZUKANIE STACJI CZY SA PRZY AUTOSTRADACH?
        ??????????
        http://extranet.as24.com/website/v2/...er/finder.jsp# Nie szukałem ale jedyna która mi się rzuciła w oczy "przy autostradzie" z zaznaczeniem "przy" a nie "na" (trzeba slimakiem zjechać) to przy budowanej A18 na Olszynę Rafał

Komentarz

Zamieszczone przez Rafał
          Zamieszczone przez Paweł
          Zamieszczone przez Rafał
          ??????????
          http://extranet.as24.com/website/v2/...er/finder.jsp# Nie szukałem ale jedyna która mi się rzuciła w oczy "przy autostradzie" z zaznaczeniem "przy" a nie "na" (trzeba slimakiem zjechać) to przy budowanej A18 na Olszynę Rafał
          Nie ma żadnych problemów na każdym wylocie z PL są, a na europie tym bardzie jedynie nie ma w norwegi. Z unia europejską nie ma problemu ja smigam już 4 rok busami na expresach i bardzo sobie chwale.

Komentarz

Korzysta ktoś z kart ARIS ?

Komentarz

Zamieszczone przez Kamil
              Zamieszczone przez Rafał
              Zamieszczone przez Paweł
              ??????????
              Nie ma żadnych problemów na każdym wylocie z PL są, a na europie tym bardzie jedynie nie ma w norwegi. Z unia europejską nie ma problemu ja smigam już 4 rok busami na expresach i bardzo sobie chwale.
              Jakie formalności,zabezpieczenie,itp ?

Komentarz

Czy są jeszcze firmy, które wydają karty bez zabezpieczeń finansowych.

Komentarz

Witam.
                  Osobiście zapraszam do sprawdzenia oferty firmy The Fuel Company. Jest to holenderski operator, który w 2017 roku otworzył polski oddział. Karty, odzyskiwanie vat i akcyzy, opłaty drogowe czyli wszystko to co u największych graczy. W popularnej wyszukiwarce łatwo znaleźć. Moi znajomi korzystają już kilka lat i może niedługo sam też będę.
                  Pozdrawiam

Komentarz

e100 ma najlepszą ofertę w tej chwili jeśli chodzi o karty paliwowe. Nie ma żadnej kaucji, a jeszcze dobierają najlepsze trasy i stacje pod rozmiar floty itd.

Komentarz

Ja korzystam z faktoringu tzw. cichego bez powiadamiania zleceniodawcy i nie potrzebuję żadnych kart paliwowych. Zainteresowanym udzielę wszelkich informacji.

Komentarz

Pracuję...
                      X