Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
 • Sortowanie
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • #31
  Transmobil! Mojego męża firma zaopatrzyła swoje auta w sprzęt tej firmy i na prawdę było warto. Sprzęt jest bardzo dobry jakościowo i praktycznie niezawodny.

  Komentarz


  • Jan Smutniak (712225)
   Jan Smutniak skomentował/a
   Editing a comment
   Dokładnie TransMobil jest bezkonkurencyjny. Mamy od nich doposażone wszystkie pojazdy służbowe i rozwiązanie to sprawdza się doskonale. Oby więcej takich firm!

 • #32
  Witam,
  Ja Polecam rozwiązania oferowane przez firmę PDA IT Solutions.
  Funkcjonalności systemu mogą być indywidualnie dostosowane do klienta co jest dużą zaletą.

  https://pdait.pl/oferta/produkty/tms


  Komentarz


  • #33
   Ja też z niego korzystam, fajna sprawa z aplikacją do łączenia na lini spedytor kierowca, mowie o lokalizatorze GPS Transmobil.

   Komentarz


   • #34
    Może lokalizuj.com? Jedna z lepszych aplikacji monitoringu GPS na rynku z jakich korzystałem do tej pory. Dzięki rzetelnym raportom można zaoszczędzić spora sumkę np na paliwie ;-)

    Komentarz


    • #35
     Witam wszystkich , jestem tu nowy , dziś założyłem konto chociaż sledzę i czytam wątki od kilku lat. Dziś mam sprawę która mnie dotyczy osobiście. Dwa tygodnie temu zakupiłem motocykl w UK , sprzedawca zlecił transport Angielskiej firmie ...tam zdeponowana jest gotówka i ta firma zleciła transport innej . Dostawa miała nastąpić w ciągu 2-3 dni roboczych. Od ponad tygodnia nie mam kontaktu z firmą która zleciła transport. Nie odpowiadają na emaile i nie udzielaja mi żadnej informacji. Od 8 dni usiłuje sie dowiedzieć kiedy nastąpi dostawa ...bez odpowiedzi...sprzedawca - osoba która zleciłą transport ostatnie info uzyskała ponad tydzień temu i wtedy była to onformacja że "firma która przewozi motocykl nie ma kontaktu z kierowcą , nie odbiera telefonu " . Teraz już nikt mi nie odpowiada . Ani sprzedawca ani firma transportowa . RCS Transport z siedzibą w Kent UK. Czy ktoś z was lub waszych kierowców spotkał lub widział taki ładunek ? Jest bardzo nietypowy Maxi skuter - ma dwa koła symetryczne z przodu i jest to Yamaha Tricity w kolorze bordowym metalik . 510 945 967 . Spreawa zgłoszona na policji w UK i PL . Wiem że to nie tu powinienem dodać post ale nie potrafię . Proszę o pomoc lub info.

     Komentarz


     • #36
      Dzięki systemom monitorującym pojazdy w firmie, można uzyskać nie tylko oszczędność na paliwie wynikającą z większej uczciwości kierowców. Dzięki usłudze oferowanej przez https://teagle.io/usluga/programy-mo...dla-kierowcow/ , można wdrożyć w firmie program motywujący dla kierowców w formie rywalizacji o miano najlepszego kierowcy. Kryterium oceny mogą być wyniki z analiz parametrów jazdy, które są mierzone przy pomocy systemów monitorujących flotę. Najbardziej bezpieczny i ekologiczny kierowca dostawałby nagrody w postaci premii lub w formie pozapłacowej.

      Komentarz

      Pracuję...
      X