Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Transmobil! Mojego męża firma zaopatrzyła swoje auta w sprzęt tej firmy i na prawdę było warto. Sprzęt jest bardzo dobry jakościowo i praktycznie niezawodny.

Komentarz

• Jan Smutniak (712225)
      Jan Smutniak skomentował/a
      Editing a comment
      Dokładnie TransMobil jest bezkonkurencyjny. Mamy od nich doposażone wszystkie pojazdy służbowe i rozwiązanie to sprawdza się doskonale. Oby więcej takich firm!

Witam,
    Ja Polecam rozwiązania oferowane przez firmę PDA IT Solutions.
    Funkcjonalności systemu mogą być indywidualnie dostosowane do klienta co jest dużą zaletą.

https://pdait.pl/oferta/produkty/tms

Komentarz

Ja też z niego korzystam, fajna sprawa z aplikacją do łączenia na lini spedytor kierowca, mowie o lokalizatorze GPS Transmobil.

Komentarz

Może lokalizuj.com? Jedna z lepszych aplikacji monitoringu GPS na rynku z jakich korzystałem do tej pory. Dzięki rzetelnym raportom można zaoszczędzić spora sumkę np na paliwie ;-)

Komentarz

Witam wszystkich , jestem tu nowy , dziś założyłem konto chociaż sledzę i czytam wątki od kilku lat. Dziś mam sprawę która mnie dotyczy osobiście. Dwa tygodnie temu zakupiłem motocykl w UK , sprzedawca zlecił transport Angielskiej firmie ...tam zdeponowana jest gotówka i ta firma zleciła transport innej . Dostawa miała nastąpić w ciągu 2-3 dni roboczych. Od ponad tygodnia nie mam kontaktu z firmą która zleciła transport. Nie odpowiadają na emaile i nie udzielaja mi żadnej informacji. Od 8 dni usiłuje sie dowiedzieć kiedy nastąpi dostawa ...bez odpowiedzi...sprzedawca - osoba która zleciłą transport ostatnie info uzyskała ponad tydzień temu i wtedy była to onformacja że "firma która przewozi motocykl nie ma kontaktu z kierowcą , nie odbiera telefonu " . Teraz już nikt mi nie odpowiada . Ani sprzedawca ani firma transportowa . RCS Transport z siedzibą w Kent UK. Czy ktoś z was lub waszych kierowców spotkał lub widział taki ładunek ? Jest bardzo nietypowy Maxi skuter - ma dwa koła symetryczne z przodu i jest to Yamaha Tricity w kolorze bordowym metalik . 510 945 967 . Spreawa zgłoszona na policji w UK i PL . Wiem że to nie tu powinienem dodać post ale nie potrafię . Proszę o pomoc lub info.

Komentarz

Dzięki systemom monitorującym pojazdy w firmie, można uzyskać nie tylko oszczędność na paliwie wynikającą z większej uczciwości kierowców. Dzięki usłudze oferowanej przez https://teagle.io/usluga/programy-mo...dla-kierowcow/ , można wdrożyć w firmie program motywujący dla kierowców w formie rywalizacji o miano najlepszego kierowcy. Kryterium oceny mogą być wyniki z analiz parametrów jazdy, które są mierzone przy pomocy systemów monitorujących flotę. Najbardziej bezpieczny i ekologiczny kierowca dostawałby nagrody w postaci premii lub w formie pozapłacowej.

Komentarz

Pracuję...
            X