Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bramki Austria

Witam Wszystkich Forumowiczów!

na samym początku chciałem powiedzieć że wrypalem się w bagno mianowicie jeżdżę busem do 3.5t , i wjezdzajac Do Austrii od strony Włoch rzuciło mnie na autostradę a13 e45 niczego nie świadom jechałem dalej a był płatny tunel (4km) zjechalem na pas Go-box dla ciężarówek bo myślałem że otrzymam pomoc , mianowicie wysiadam z samochodu szybko do Pani 2 okienka dalej , pytam czy może u niej mogę zapłacić i ona mnie jakoś puści, niestety stałem przed bramką, ciezarowki za mną , wracam do samochodu i Polak mi mówi podjedź ja podjadę i przyjedziemy razem . Pytanie do Was jakie czekają mnie konsekwencje , za nieoplacenie bramki , Kobieta nie spisała moich tablic , ale na pewno kamera zarejestrowała ?? Bardzo proszę o pomoc !
    Ostatnio edytowany przez Andrzej Furmanek (669090); [ARG:4 UNDEFINED].

Witam, jest prawdopodobieństwo że właśnie kamera cie zarejestrowała i przy następnym wjeździe do Austrii Panowie z odpowiedzialni za opłaty drogowe gdzieś cię wyłapią miałem podobny przypadek z tym że przy FTL przestał działać gobox i niestety przy kolejnej wizycie kierowca zapłacił mandat

Komentarz

A na jaki mandat się muszę przygotować?

Komentarz

Pracuję...
      X