Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Witam, Europe Express to najprawdopodobniej firma założona na słupa, proszę wszystkie informacje o niezapłaconych fakturach zgłaszać do prokuratury w Świdnicy i do US, ktoś kto tym kierował z góry zakładał że nie będzie płacił, tylko zgłaszając na prokuraturę taką sprawę zajmą się ściganiem odpowiedniej osoby

Komentarz

Też mam fakturę 33 dni po terminie. Szykuję się jakiś zbiorowy pozew?

Komentarz

Witam, ja też mam 3 faktury po terminie w tej firmie .Chętnie dołączę się do pozwu zbiorowego .

Komentarz

U nas trzy faktury po 700EUR nie zaplacone, termin na wrzesień..

Komentarz

niestety i ja wtopiłem 900 €

Komentarz

Szanowni Państwo.
              Jestem zainteresowany odkupieniem od Państwa niezapłaconych w terminie wierzytelności za fracht. Proszę o kontakt pod adresem kupiedlugi@wp.pl

Komentarz

Rysiek ty draniu, życzę Ci z całego serca żeby dopadła cię sprawiedliwość jeśli nie ludzka to Boska, żeby Ci się zepsuł ten najlepszy samochód co nim jeździsz za nasze niezaplacone faktury.

Komentarz

A trzeba było sprawdzać z kim się jeździ, a teraz płacz jak się mleko rozlało. Firma zamknięta więc o odzyskaniu kasy można pomarzyć

Komentarz

Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

Komentarz

Pracuję...
                    X