Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Windykacja Deputo sp. z o.o

Czy ktoś korzystał z usług windykacyjnych Deputo sp. z o.o. z Wrocławia ?

Kilka miesięcy temu szef im zlecał jakieś kilka spraw i pomogli, więc okej

Komentarz

Zamieszczone przez Marianna Barczyńska Zobacz posta
      Kilka miesięcy temu szef im zlecał jakieś kilka spraw i pomogli, więc okej
      Proszę podać nr swojego transa

Z tego..co widzę..to Pani Marianna jest chyba "tworem reklamowym"..
      Ostatnio edytowany przez Beata Trawińska (6646); [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Witam . Czy ktoś z giełdy korzystał z usług w tym roku z firmy windykacja Deputo z Wrocławia ?

Komentarz

• Marta Nowacka (709903)
          Marta Nowacka skomentował/a
          Editing a comment
          Witam Pania, Mój mąż koszytsł pare miesiecy temu. Odzyskali aleznośc od Pewnej pani z Torunia, zalegała Nam 800 euro i do póki nie zalożyli jej sprawy w sadzie nie chciała zapłacic nam ani grosza.

Miałam okazję współpracować z firmą Deputo i ze swojej strony też zapewniam, że w mojej sprawie zrobili to co do nich należało. JA z jej rozwiązania jestem w pełni zadowolona, pieniądze do mnie trafiły, a mała suma to nie była, więc duża ulga.

Komentarz

Zamieszczone przez basii aa Zobacz posta
          Miałam okazję współpracować z firmą Deputo i ze swojej strony też zapewniam, że w mojej sprawie zrobili to co do nich należało. JA z jej rozwiązania jestem w pełni zadowolona, pieniądze do mnie trafiły, a mała suma to nie była, więc duża ulga.
          Kolejny "reklamowy twór"..

Komentarz

Witam. Rok temu zleciłem im windykację i sprawa utknęła w sądzie nakaz jest ale klient się odwołał i od kilku miesięcy nie mogą uzyskać uzasadnienia, zaczyna mi się to nie podobać

Komentarz

Hej, polecicie jakąś sprawdzoną firmę windykacyjną? Te Deputo tak tu widzę ma dość dobre opinie. Nie licząc może Artura Ktoś jeszcze się wypowie?

Komentarz

Pracuję...
              X