Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Podwyżka opłat za abonamet giełde Trans

Witam, co Państwo sądzą o podwyżce prawie 20% za abonament - jestem użytkownikiem giełdy od 14 - dla mnie jest to jedna wielka porażka !! Wymyślają różne niby pomocne aplikacje z których większość z Nas pewnie nie korzysta i za to musimy płacić !!!

Pani Magdo, ma Pani dwa wyjścia, albo zacisnąć zęby w złości i płacić dalej (ponieważ nic się nie zmieni w tej materii, jedynie kolejna podwyżka), albo wypowiedzieć umowę Transowi. Niestety, ale oni już dawno nie liczą się z Naszym zdaniem. Trzymają rzesze oszustów, bo z nich robią największą kasę. Nie liczy się dla nich uczciwość i rzetelność.

Komentarz

Witam serdecznie... jesteśmy użytkownikiem trans od bardzo długiego czasu i jest jeden problem... to już nie jest giełda to się powinno nazywać PLATFORMA PRZETARGOWA z dopiskiem KTO TANIEJ / też będziemy umowę wypowiadać

Komentarz

• Gość
        Editing a comment
        Zgadzam się z tym co Pan Piotr napisał,co tu się teraz dzieje to nawet śmieszne nie jest.

Witam , ja też w tej sprawie monitowałem do nich ale odbiło się to bez echa. Sytuacja będzie tak wyglądała dopóki nie pojawi się konkurencyjna platforma o podobnych właściwościach.
      A my jak na ten czas nie możemy nic zrobić poza biadoleniem ale to w żaden sposób nie zmieni naszej sytuacji.

Komentarz

i będą podnosić bo czuja się bezkarni robia co chcą, mogą bez powodow zablokować, wpisac na gielde wierzytelności albo ocenzurować wypowiedz a większe firmy z kolei sa chronione i dlugi nie sa windykowane Jestem tu od początku ale takiego dziadostwa jeszcze nie widziałem Ostatnia podwyzka weszla bez rozgłosu i fajnie się dopasowala z brakiem ladunkow A to ci gielda

Komentarz

Po 12.letnim użytkowaniu mogę odważnie napisać..
          Giełda przypomina wysypisko śmieci..w dodatku bez ich segregacji..

Komentarz

Pracuję...
          X