Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Faktoring.

Jeżeli ktoś potrzebuje skorzystać z usług faktoringowych to chętnie udzielę wszelkich informacji. Sam osobiście korzystam z faktoringu tzw. cichego bez powiadamiania zleceniodawcy.
    Niestety ale ponad 90% zleceń zawiera klauzulę o zakazie cesji wierzytelności a sami oferują skonto w wysokości 10%. Znalazłem alternatywę w postaci tego faktoringu w związku z czym potrzebującym mogę udzielić wszelkich informacji.To nie jest żadna reklama lub spam.

Aktualne.

Komentarz

No ale nie napisałeś co to za firma/bank, jakiś link do oferty?

Komentarz

• Andrzej Marek (506772)
        Andrzej Marek skomentował/a
        Editing a comment
        Nie mogę tutaj przesłać linku ani co to jest bo raz już dostałem bana na miesiąc. Jeżeli jesteś w dalszym ciągu zainteresowany to podaj mi adres e-mail, wyślę Ci w wiadomości.

Nie mogę tutaj przesłać linku ani co to jest bo raz już dostałem bana na miesiąc. Jeżeli jesteś w dalszym ciągu zainteresowany to podaj mi adres e-mail, wyślę Ci w wiadomości.

Komentarz

Aktualne.

Komentarz

..
          Ostatnio edytowany przez Damian Sapielak (721317); [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dubel

Komentarz

Faktoring dla firmy transportowych w eFaktor S.A to pieniądze z Twoich faktur sprzedażowych na koncie firmowym już w kilka minut od momentu rejestracji na stronie.
            Wykonujesz usługę, wystawiasz fakturę, przekazujesz ją nam, a my przelewamy środki na Twoje konto firmowe. Nie musisz już z niecierpliwością oczekiwać na płatności od swoich kontrahentów w terminie 30 lub 60 dni, środki z faktoringu otrzymujesz jeszcze tego samego dnia!
            Nie wiesz jak zawnioskować o finansowanie?
            1. Rejestrujesz się na stronie https://app.kalypso.pl/efaktor/micro...mail/PCPR03568
            2. Wypełniasz wniosek online i dodajesz wyłącznie trzy dokumenty:
            • wyciąg bankowy za 12 miesięcy
            • jednolity plik kontrolny VAT za 12 miesięcy
            • podpisane zgody

Limity faktoringowe nawet do 5 000 000 PLN

Pozdrawiam
            Damian Sapielak

Komentarz

Pracuję...
            X