Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• KARTY AS24

Witam - czy ktoś może posiada takie karty? jakie ceny są na tych stacjach w europie i jak z awaryjnością tych kart ?

Nikt nie używa tych kart ??

Komentarz

JA UŻYWAM SĄ OK

Komentarz

ALE BARDZIEJ POLECAM SHELA

Komentarz

Tak tylko w przypadku Shella mają duże wymagania co do zabezpieczeń

Komentarz

a może Pan napisac więcej o tych kartach AS24?

Komentarz

wszystkie teoretyczne informacj są na www.as24.com ale to tylko teoria

Komentarz

A CO KONKRETNIE CHCWCIE WIEDZIEĆ?

Komentarz

AS jest o.k.... bardzo dobre paliwo :-)

Komentarz

Ceny paliwa na AS24 są zbliżone do do cen na innych stacjach.Jedyny problem to dojazd do stacji AS24 ponieważ są często usytuowane gdzieś na uboczu.

Komentarz

My tez kożystamy z tych kart i jestesmy zadowoleni. W ciągu około roku było u nas zero awaryjnosci!

Komentarz

czy moze ktos sie wypowiedziec jak wyglada jakosc paliwa na dzien dzisiejszy na tych stacjach i czy warto wzasc ta karte czy moze jakas inna???i czy na dzien dzisiejszy ceny paliw sa porownywalne do innych stacji?z gory dzieki

Komentarz

Zamieszczone przez Bartosz
                          czy moze ktos sie wypowiedziec jak wyglada jakosc paliwa na dzien dzisiejszy na tych stacjach i czy warto wzasc ta karte czy moze jakas inna???i czy na dzien dzisiejszy ceny paliw sa porownywalne do innych stacji?z gory dzieki
                          karty są ok paliwo tez jedyny problem to ze nie są monitorowane i kierowcy mogą robic co chcą tzn bez problemu tankowac innych . wiem to z własnych obserwacji stacja zielona góra

Komentarz

Ja nie polecam.Cena paliw jest prawie taka sama jak na słupku albo taka sama.Mam podpiętego tollcollecta to masakra.Limit kilkaset euro na saldzie a oni zawieszają usługę "dla mojego bezpieczeństwa"gdzie pieniądze na zwiększenie salda są wpłacone ale oczywiście do 3 dni leżą na koncie zanim zaksięgują.A ten ich program to porażka.

Komentarz

Pracuję...
                            X