Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jaka nawigacja??

Witam! Prosze o opinie jaka nawigacje najlepiej kupic , oczywiscie chodzi o nawigacje do duzych aut z wpisem wysokosci, dlugosci , tonażu itp cos konkretnego a nie jakies nawigacje z marketu Z gory dziekuje.

kompletny brak takiej mapy w ofercie producentów ... IGO-JEDYNA KTÓRA MA OPCJĘ TIR ale na polskę cienka zachód niezły. na polskę 120 złoty dwie specjalistyczne mapy katalogowe jedna dla kierowców tir, druga dla kierowców zawodowych....do tego zakup nawigacji bez opcji sprawdzenia trasy wizualnie- kompletna porażka,a tą opcje rzadko którama, idealny tu jest palmtop z gps-em plus np auto mapa xl (na kraj) a IGO na unie.

Komentarz

Zamieszczone przez Marcin
      Witam! Prosze o opinie jaka nawigacje najlepiej kupic , oczywiscie chodzi o nawigacje do duzych aut z wpisem wysokosci, dlugosci , tonażu itp cos konkretnego a nie jakies nawigacje z marketu Z gory dziekuje.
      Nie ma takiej nawigacji/mapy ktróra działa poprawnie dla cięzarówek w naszym pięknym kraju....

Komentarz

hehe oczywiscie ze jest taka mapa, prosze sobie zobaczyc na map&guide 14 (2008), oczywiscie tylko laptop+ GPS, ale jest na ciezarowe okresla sie tonaz i wymiary + nacisk na os itd, i pokazuje zakazy tonazowe i wiadukty tylko najnowsza wersja to ma starsze nie maja opcji omijania zakazow, do sciagniecia za darmo z http://torrenty.org/torrent/277153, prosze bardzo oczywiscie program do sciagniecia tylko w celach edukacyjnych i nalezy go usunac nie puzniej niz po 24 godzinach testowania, zeby bylo jasne

Komentarz

Panie Fryderyku niestety musze się z Panem nie zgodzić nawet m&p w wersji 14 nie pomoze w Polsce, jakoś nie pokazuje wiaduktów tylko pod nie kieruje mimo wszelakich ustawień, ja polecam automape 5.3 i pkty POI (podstawa to radary, wiadukty, mosty i tonaże) urządzenie Navroad + automapa XL 5,3 = 505 zł brutto wraz z przesyłką więc wg. mnie sie opłaca, nawet najlepsza mapa/nawigacja nie pomoże jak kierowca nie teges... pozdrawiam.

Komentarz

Odświeżę trochę temat. Jaka nawigacja wg Was jest obecnie najlepsza na Europę Zach.? Dodatkowo poproszę uzytkowników Mio Moov 300PL o opinię o użytkowaniu tego urządzenia i map.

Komentarz

Niedawno TOMTOM wypuscił wersje z opcja wyboru tras dla cieżarówek poniżej link do forum gdzie mozna troche poczytac. Jezeli ktos sie zna na komputerach i ma stare urządzonko TT to moze sobie sam zaistalować jesli nie sa serwisy które robia takie cuda. Koszt to bodajze 100- 150 pln zależy od fachowca. Sam zainstalowałem to na 2 navigacjach TTGO 700 i podobno działa jak powinno i omija ograniczenia oczywiscie na europie zachodniej polska to jeszcze długo bedzie w cieniu . http://peb.pl/tom-tom/431360-tomtom-...a-autobus.html

Komentarz

Nie znam Mio Moov 300 ale za to znam Mio Moov 500 i jesteśmy (kierowcy najbardziej) z niej bardzo zadowoleni. Czytelny duży ekran, nieskomplikowana i łatwa nawet dla 60cio letniego kierowcy który tak naprawdę to powinien już w fotelu bujanym jeździć No i cena, 227zł netto we Wrocławskiej hurtowni. Kupiliśmy już 10szt i kierowcy zadowoleni. Co do map to przy karcie 8GB kierowcy u nas pakują IGO,TOMTOM,Garmin i Automapa -z takim kompletem śmigają zarówno po zachodzie jak i po RO,BG, GR. Pojawiła się wspaniała mapa dedykowana dla kierowców: http://www.cartft.com/catalog/il/42 i nasz firmowy as nawigacyjny dłubie ostro aby wszystkim ją zainstalować ale coś mu to długo idzie, ciągle ma jakieś problemy...

Komentarz

Dzięki wielkie za opinie!! Zapytam jeszce o doświadczenia z TT XL IQ? ma to ktoś?

Komentarz

Co do TOMTOMa - ja kupiłem za 450zł w media expercie model Start 52EU i jestem bardzo zadowolony. Teraz jest to już 500zł, ale warto patrzeć na przeceny. Aktualizacja dróg dożywotnio, akumulator długo trzyma i sam wyświetlacz dobrej jakości
                    Ostatnio edytowany przez Stanisław Wysocki (709107); [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                    X