Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Milog a windykacja naleznosci

Witam, zglosiem przeterminowaną fakturę do windykacji w jednej z konkurencyjnych gield dla transa , usluga wykonana prawidlowo, wszystko pasuje ale windykacja zażądała ode mnie oswiadczenia:
    • W związku z prowadzoną sprawą przeciwko firmie XXXXXXXX w sprawie płatności za fakturę: FV/XXXXXXXX proszę o dosłanie oświadczenia potwierdzajacego, że wypłaciliście Państwo swemu kierowcy wynagrodzenie za ten fracht zgodnie z postanowieniami ustawy MILOG.
      oświadczenie może być w języku polskim, proszę zaznaczyć szczegóły frachtu (relacja itp.)
      oświadczenie powinno zawierać potwierdzenie, że wypłaciliscie Państwo kierowcy wynagrodzenie zgodnie z ustawą MILOG (oświadczenie nie musi zawierać kwoty wynagrodzenia)
    Bez powyższego oswiadczenie nie chcą się podjąc tematu. Co o tym sądzicie? Strasznie mnie to zbulwersowalo, iz komukolwiek mam cos oswiadczac. W koncu usluge wykonalem, naleznosci za nia nie otrzymalem. Niedlugo zazadaja potwierdzenia oplacenia faktury za paliwo. A moze wlasnie windykowana kwota brakuje mi zeby zaplacic kierowcy.......?! Oczywiscie gielda niemiecka i spedycja niemiecka...
    Ostatnio edytowany przez Łukasz Kubiński (22637); [ARG:4 UNDEFINED].

Oczywiście timo ;-)

Komentarz

Pracuję...
    X