Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zabezpieczenie przed nieuczciwymi kontrahentami

Hej. Studiuję (zaocznie) a od mniej więcej roku prowadzę też jednoosobową działalność - jestem copywriterem. Mam coraz więcej zlecen, ale już nie raz natknęłam się na nieuczciwych klientów :/ Spisuję umowy, ale nie biorę zaliczek bo mam jeszcze za małą firmę żeby stawiać takie wymagania. Jest tu ktoś w podobnej sytuacji? Jak sobie radzicie z takimi sytuacjami?

Ja na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad tymi zaliczkami, skoro masz takie problemy. Przecież to nie musi być od razu 50% ale cokolwiek, żeby się zabezpieczyć. Ale bardzo dobrze, że podpisujesz umowy, możesz zawsze pójść do firmy windykacyjnej albo spróbować sprzedać te długi. Wtedy będziesz miała pewność że odzyskasz te pieniądze. Znalazłam fajny artykuł o tym: https://erif.pl/baza-wiedzy/na-czym-...lugow-erif-pl/. Może trochę długi ale wydaje mi się ze sporo wyjaśnia.

Komentarz

Heloł. Mam na imię Karolek i "zastanowiłabym", "Znalazłam". Zarejestrowałem/am się teraz i od razu zareklamuję swoją stronę, wcześniej nazywałam/em się "a s" i jak to ass napisałem/am temat z **** tylko po to, żeby na niego samej/samemu odpowiedzieć stosując identyczną czcionkę. A debile się nie połapią.
      Marketing and community development

Komentarz

Pracuję...
      X