Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• !!!!!! UWAGA NA FIRME   PP LOGISTICS s.r.o. - TRANS ID 513605 SLOWACJA KOSICE   UWAGA !!!!!

UWAGA NA FIRME PP LOGISTICS s.r.o. - TRANS ID 513605 SLOWACJA KOSICE UWAGA !!!

Dzien dobry

Chciałem ostrzec wszystkie spedycje i wszystkich przewoźników przed podejmowaniem jakiejkolwiek współpracy ze słowacką firmą PP LOGISTICS s.r.o z Koszyc – trans ID 513605 a przede wszystkim z panem Pavolem Pataky. Przez 8 lat mojej pracy nie spotkałem się z taką butą, kłamstwem, oszustwem i arogancją ze strony zleceniodawcy na jaką niefortunnie natknąłem się w przypadku Pavola Pataky.

W piątek 03.11 dogadałem się z panem Pavolem Pataky na odbór pojemników z czeskiego Liberca, które miały jechać do Polski – Świetochlowice. O godzinie 11 , zgodnie ze zleceniem nasz kierowca podjechal na załadunek i od razu otrzymał informacje ze nr załadunku podany nam przez pana Pavola Pataky nic im nie mowi, niezbedna jest osoba która zamawiala nasz transport. Początkowo kontakt nie budził zastrzezen, jednak w miare upływy czasu pan Pavol Pataky zaczal olewac moja sprawę oraz moje prośby aby zaczal dzialac i wskazal osobe kontaktowa ( przecież tam laduje codziennie ). Pavol Pataky trzykrotnie obiecał mi że auto zostanie na pewno załadowane , bo przecież on ten ladunek ma często i nigdy nie było problemów. Po kolejnym zapewnieniu przez Pavela Pataky ze auto zostanie załadowane, o godzinie 14 : 15 zaladowca wyrzuca nasze auto z załadunku twierdzac ze nic dla nas nie ma, a na firmie stać nie możemy. Kulturalnie przypomniałem panu Pavolovi Pataky, ze jest piątek godzina dosyć pozna, gdyż z 11 rano zrobila się już 16 a pan Pavol Patakyl nie zdzialal nic, oprócz ciągłego obiecywania , że auto załadują. O godzinie 16 : 40 , gdy zobaczyłem czerwona kopertę swiadczaca o tym, ze użytkownik się wylogowal, zdałem sobie sprawę z tego, ze Pavol Pataky jest całkowicie niepoważny i niekompetentny. Po wykonaniu około 25 telefonów do Pavola Pataky i wysłaniu 8 smsów, w których oczekiwałem wyjaśnienia całej sprawy, dogadania kosztów oraz instrukcji od zleceniodawcy otrzymałem odpowiedz smsem : „Niech jedzie jak nieladuja i w pon umówimy”
    link - > http://pokazywarka.pl/9yylc6/
    Nie uwierzyłem w to, że w poniedziałek cokolwiek dogadamy, gdyz wiedziałem już ze Pavol Pataky jest klamca i oszustem oraz zwykłym transportowym naciągaczem. Zadzwonilem raz jeszcze, jednak tym razem Pavol Pataky udowodnil swoje tchórzostwo dodając mój numer telefonu do numerow blokowanych. Nasze auto zostało bez ladunku w piątek.

Od rana w poniedziałek probowalem kontaktować się telefonicznie z Pavolem Pataky jednak bezskutecznie. Zostawilem multum wiadomości na transie Pavola Pataky z prosba o kontakt i wyjaśnienie tej sytuacji, na co otrzymałem odpowiedz jednoznaczna :
    Pavol Pataky
    07-11-2017 09:44
    dali nam to zaladowac na inne auto
    Pavol Pataky
    klient sie niezgodzil na zaplate za postoj autka
    Pavol Pataky
    przepraszam za sytuacja

Moje nerwy siegnely zenitu, ponieważ z takim oszustwem i takim czlowiekim dla którego honor i uczciwość sa rzecza obca nie spotkałem się bardzo dawno, tymbardziej w naszej branzy. Nasza prace wykonaliśmy uczciwa przyjezdzajac na załadunek do Liberca , odstaliśmy swoje 6-7 h za darmo i zostaliśmy bez ladunku w piątek. Pavol Potaky nie widzi w tym zadnego problemu dla niego „przepraszam za sytuacja” jest wystarczającym wynagrodzeniem dla przewoźnika za stracony czas i przejechane kilometry na załadunek. Przestrzegam wszystkich przewoznikow przed wspolpraca z Pavol Pataki PP LOGISTICS s.r.o. Nieucziwy człowiek, oszust i klamca, który nie placi za wykonana prace , anulacje zlecen z własnej winy. Uwaga na niego. Nie polecam

Stanisław Pruszyński, ani kierowca nie wiedza sie zachowywac. Obrazaja, klamia, pytaja peniaze za postoj, krory byl nie potrzebny. Obrazali klienta, I dla tego auto nie bylo zaladowane. KONTAKTUJA KLIENTA bezprosrednie I robia problemow! Dzwoni w nocy 3:00 zeby obudzic kolege I co 5 minut to samo. Chore jednanie!!!
    BARDZO ODRADZAMY!!!!
    Ostatnio edytowany przez Peter Pataky (283997); [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Witam Państwa Serdecznie, można w bardzo szybki, prosty a zarazem wnikliwy sposób wcześniej sprawdzić firmę z którą zamierzamy wykonać pojedyncze zlecenie bądź nawiązać współpracę. Zapraszam do skorzystania z naszej aplikacji www.eurodebt.eu. Na stronie znajdziecie Państwo możliwość zarejestrowania się w naszej aplikacji. Przy 1 rejestracji dostajecie Państwo od naszej firmy 5 DARMOWYCH weryfikacji. Program nie posiada opłat abonamentowych a ilość stanowisk jest nie ograniczona. Zapraszam.

Komentarz

Pracuję...
      X