Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kobiecy anus jest jak bateria 9 voltowa. Wiesz, że nie powinieneś... ale prędzej czy później dotkniesz językiem.

Komentarz

• Kobiety budzą się ziewając, podczas gdy mężczyźni budzą się z erekcją. Przypadek???

Komentarz

• Kobiety dzielą się na dobrze ubrane i dobrze, że ubrane......

Komentarz

• Jestem abstynentem. Niepraktykującym...

Komentarz

• Aż dziw że Konstytucja RP nie zaczyna się preambułą: ,,My, k.u.r.wa, naród polski..."

Komentarz

• Kobiety lubią milczących mężczyzn. Myślą, że oni je słuchają.

Komentarz

• Na oczach tirowca z 40-letnim stażem dorastało trzecie pokolenie tirówek...

Komentarz

• do zabrania mała paczka:376 kg

Komentarz

• Benedykt XVI był jedynym w historii niemcem który jeździł autem po polaku.

Komentarz

• Jak prawdziwy mężczyzna powie, że cos naprawi - to naprawi! I nie trzeba mu o tym przypominać co pół roku!

Komentarz

• Jeśli pracujesz w branży TSL to się w cyrku nie śmiejesz...

Komentarz

• Róże na górze, fiołki na dole, a mi się tak nie chcę, że ja pier*olę ...

Komentarz

• Zadania matematyczne są jak stereotypowy seks z żoną. Musisz to zrobić, sęk w tym, by za długo się nie je.b@ć.

Komentarz

• Poszedłem na spotkanie anonimowych kłamców. Zrobili mnie szefem.

Komentarz

• chcesz mieć płaski brzuch ?? narysuj sobie pępek na plecach ...

Komentarz

Pracuję...
                                X