Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Slownictwo branzowe

Czytajac forum odkrylem kilka nowych slowek np: -faktora -klijent -terz -minol -ktury Ktos napotkal jeszcze jakies? Prosze o pomoc w uzupelnieniu slownika

- w,a? - "witam, aktualne?" - poszedło - mój wynalazek no i frazesy a'la L. Wełęsa: - chcem - muszem - nie mogem

Komentarz

Ja bym jeszcze dodał wszechobecne "pzdr", co mi się kojarzy z PZPR ;-)

Komentarz

niechcem

Komentarz

-psz -pieniondze są już na kącie i coś co mnie zupełnie zbiło z tropu, zmieniło mój sposób patrzenia na życie, odcisnęło się delikatną traumą nie tylko na mnie ale na moich dzieciach których nie mam, wnukach i ich wnukach. Coś co mogłoby się znaleźć w scenariuszu MATRIX-a. Mianowicie nie jest to oklepane "witam, aktualne". Co to to nie. Nowość absolutna... "WITAM, POSZŁO?"

Komentarz

"WITAM, POSZŁO?" o dobre.... to mi sie kojarzy z ludzmi, którzy swojego czasu odwiedzali mnie z Powiatowego Urzedu Pracy-"niech pani podpisze ze roboty tu dla mnie nie ma" nawet sie nie pytając czy jest.....

Komentarz

-reno

Komentarz

stawka za mało.

Komentarz

czech ton i dzisiejszy powalający ,,tonie'' na moje pytanie kto tonie? odpowiedz; ,,tonie stawka'' ludzie ogladają w tv relacje z zalanej Bogatyni i potem im wszystko tonie

Komentarz

rozumię, obsuwa..

Komentarz

Moje ulubione:" Witam, akt?"...no ja rozumiem po dłuższej znajomości może i na akt bym się zdecydowała, ale tak od razu???

Komentarz

mi najbardziej podoba się: z kont (jak ktoś uczeszczał do podstawówki to ew pisze skont) ałto jusz i last but not least: zamało

Komentarz

a moje ulubione teksty to: ołrajt oł maj gad nie za ma co ile rubli

Komentarz

ok dz pzdr

Komentarz

"Auto z bortami i blandeką"

Komentarz

Pracuję...
                              X