Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak poderwać kierowcę ciężarówki?

Hej Mój sąsiad Konrad bardzo mi się spodobał. Jest kierowcą ciężarówki i rzadko bywa u siebie... Macie pomysły na to jak poderwać kierowcę?? Pomocy

zaproponuj mu że chciałabys pojechać w trasę, a że (jak myślę) chociaż trochę go znasz to będzie Ci z nim dobrze a i on sma nie będzie sie nudził

Komentarz

Może zagadnij ... co tam słychać w szerokim świecie
      Kierowcy z braku towarzystwa na co dzień
      z reguły po powrocie z trasy muszą się nagadać, więc powinno pójść gładko

Komentarz

Jak dla mnie to trans stara się podkręcić forum. Zarejestrować się i tego samego dnia dać post i do tego w dobrym dziale... nie uwierzę. No i oczywiście jako jedyny temat znalazł się na stronie głównej transinfo. Oczywiście każdy kto zadaje pytanie więcej już się nie loguje żeby przypadkiem nie zobaczyć odpowiedzi. Nieładnie trans tak nas robić w balona.
        ewa-krawczykagwy9
        młodszy transportowiec

Ostatnio aktywny: 13.02.2017, 10:24

Ostatnio edytowany przez Artur Czarniecki (37164); [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: bo tak
        Marketing and community development

Komentarz

Zamieszczone przez Zobacz posta
          Jak dla mnie to trans stara się podkręcić forum. Zarejestrować się i tego samego dnia dać post i do tego w dobrym dziale... nie uwierzę. No i oczywiście jako jedyny temat znalazł się na stronie głównej transinfo. Oczywiście każdy kto zadaje pytanie więcej już się nie loguje żeby przypadkiem nie zobaczyć odpowiedzi. Nieładnie trans tak nas robić w balona.
          ewa-krawczykagwy9
          młodszy transportowiec

Ostatnio aktywny: 13.02.2017, 10:24
          Hehe a tak się składa że to nie Trans. Pomylka!!!! A Konrad jeszcze nie wrócił nawet wiec sie nie odzywam proste. Jak wyjdzie dam znaka

Komentarz

Co to za wpis w ogóle? Kierowca ciężarówki taki sam facet, jak inni. Skoro jednak nie wiesz, jak się faceta podrywa i musisz pytać, to ja nie mam pytań....

Komentarz

jedz z nim w trase na 3/1 lub dłużej i wszystko sie wyjasni :-)

Komentarz

No najprościej jechać z nim w trasę i z nim przebywać. Chyba najlepszy sposób

Komentarz

Pracuję...
                X