Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Albert Wilk (711346)
    rozpoczął temat Pomysl na biznes

Pomysl na biznes

Rozymslam od dluzszego czasu nad tym jak zaintwestowac swoje oszczednosci. Przez dlugi czas pracowalem zagranica i uzbieralo sie tego troche. Wstepnie myslalem o zakupie jakiegos gruntu do postawienia w przyszlosci wlasnego domu. Jednak doszedlem do wniosku, ze troche za wczesnie na takie plany. Zreszta to sa dosc duze koszta wiec taniej na chwile biezaca bedzie cos wynajac. Najchetnie to otworzylbym jakas wlasna dzialalnosc zwiazana bezposrednio z transportem. U mnie w okolicy jest na dobra sprawe pare restauracji do ktorych moglbym dostarczac produkty spozywcze oraz alkohole. Pytanie jest jak to ugryzc od strony wyceny swoich uslug, plan mam taki aby na poczatek je troche zanizyc - z czasem zwiekszac. Moze ktos bardziej doswiadczony wypowie sie jak to sprawdzi sie w praktyce? Jeszcze pozostaje jaki kontener typu chłodnia wybrac na ta okazje. Na poczatek planuje zakup jednego, sredniej wielkosci. Licze na porady czym kierowac sie przy jego wyborze bo na pierwszy rzut oka te wiodacych producentow prezentuja sie bardzo podobnie. Pozdrawiam

• Albert Boruta (731078)
    odpowiedział(a)
    Prowadzenie własnego biznesu to nie lada wyzwanie w dzisiejszych czasach i nie ma co do tego wątpliwości. Praktycznie w każdej branży trafimy na duży opór ze strony konkurencji. Dlatego tak ważne jest wybieranie odpowiednich nisz na początek naszej działalności. Zadanie to ułatwi zlecenie badania lokalnego rynku bo zawsze od niego będziemy zaczynać. Warto też rozpatrzeć jakie mamy możliwości w kwestii cięcia kosztów na starcie. Zawsze kluczowa jest lokalizacja biura naszej firmy, natomiast jeszcze wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak je zorganizować po kosztach. Bardzo popularne stają się takie usługi jak biuro wirtualne w warszawie oferowane przez BiznesCentrum - https://biznescentrum.com/jak-dziala-wirtualne-biuro/ Jakby nie patrzeć to posiadanie jednego w stolicy daje zupełnie nowe możliwości organizacyjne. Możemy liczyć na budowanie nowych koneksji oraz zdobywanie wielu zleceń.

Zostaw komentarz:

• Mariusz Kowalski (729697)
    odpowiedział(a)
    No tak tylko mało to ma wspólnego z tematem.

Zostaw komentarz:

• Maciej Pisoniek (725678)
    odpowiedział(a)
    wiecie co ja trafiłem do https://www.dentysta.szczecin.pl/ właśnie przez reklame w sieci, po rozmowie z Panią doktor i managerem firmy, polecili mi firme z ktora wspolpracuje. Dzis oni nam reklamuja sprzed budowalny. Tak btw, dentyste tez polecam

Zostaw komentarz:

• Mariusz Walaszek (729003)
    odpowiedział(a)
    Trudno się z tym nie zgodzić.

Zostaw komentarz:

• Arkadiusz Boruta (728938)
    odpowiedział(a)
    Reklama biznesu to dość szczegółowy temat aby można go było wyjaśnić w kilka minut. Z najważniejszych rzeczy musisz zawsze pamiętać by dywersyfikować swoje metody. Na ten moment można wymienić dwie drogi marketingu: internetowy i stacjonarny. Co do pierwszego to ważne jest posiadanie własnej strony internetowej bo to najszybsza droga do zyskania wielu potencjalnych klientów. Zobacz zresztą jak wiele ludzi ma dostęp do internetu i wykorzystuje go w celu znalezienia interesujących produktów czy usług. W kwestii marketingu stacjonarnego także mamy wiele możliwości od ulotek, reklam w centrum miasta, a nawet bardziej kreatywnych pomysłów. Jednym z takich jest wykorzystanie miejsca dostępnego na ramkach tablicy rejestracyjnej w celu umieszczenia tam reklamy naszej firmy. Drukiem zajmują się wyspecjalizowanie firmy takie jak ramki.com.pl Nie wiem w jakiej wielkości mieście mieszkasz ale praktycznie wszędzie gdzie jest jakikolwiek ruch samochodowy ta metoda się sprawdzi. Oczywiście im większa flota wyposażona w te ramki, tym większa skuteczność działań.
    Ostatnio edytowany przez Arkadiusz Boruta (728938); [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Kamil Nowak (728846)
    odpowiedział(a)
    Macie jakieś sprawdzone pomysły dotyczące lokalnej reklamy biznesu?

Zostaw komentarz:

• Mikołaj Marucha (727980)
    odpowiedział(a)
    Witam Państwa Serdecznie, można w bardzo szybki, prosty a zarazem wnikliwy sposób wcześniej sprawdzić firmę z którą zamierzamy wykonać pojedyncze zlecenie bądź nawiązać współpracę. Zapraszam do skorzystania z naszej aplikacji www.eurodebt.eu. Na stronie znajdziecie Państwo możliwość zarejestrowania się w naszej aplikacji. Przy 1 rejestracji dostajecie Państwo od naszej firmy 5 DARMOWYCH weryfikacji. Program nie posiada opłat abonamentowych a ilość stanowisk jest nie ograniczona. Zapraszam.

Zostaw komentarz:

• Andrzej MN (717452)
    odpowiedział(a)
    Myślę, że jeszcze przed założeniem własnej działalność trzeba przemyśleć kilka istotnych aspektów takiej jak; formy opodatkowania DG, kody PKD, odpowiednie konto bankowe czy też wybór oprogramowania do prowadzenia księgowości https://portalwiedzy.streamsoft.pl/p...zalozyc-firme/

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X