Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Komentarz

• Komentarz

• Komentarz

• Komentarz

• Komentarz

• Komentarz

• Komentarz

• Komentarz

• Komentarz

• Komentarz

• Komentarz

• Szymuś , mój synek kilka dni temu obchodził 1 urodziny. Z lenistwa postanowiłam zamówić tort, bo piec mi sie nie chciało. Zadzwoniłam wiec do cukierni, odezwał się Pan -spytałam czy mogę zamówić wić tort: - nie ma sprawy, jaki? - - taki nasączany alkoholem, z wiśniami... - aaa, węgierski, tak? - spytał Pan - tak - odparłam, tylko proszę nasączyć tort mniejsza ilością alkoholu niż zazwyczaj, bo to będzie kinder bal! - ok, a jaki napis by Pani chciała? - Hmm, no jaki?! Szymon - 1 ROK! Tylko mniej alkoholu, niech Pan pamięta Ok., do odbioru o 14, do zobaczenia - Do zobaczenia. "EFEKT ROZMOWY I ZAMÓWIENIA WIDOCZNY NA ZDJĘCIU!*

Komentarz

• gratulacje... myślałem, że takie rzeczy tylko w filmach z cyklu Jaś Fasola...

Komentarz

• Ważna wiadomość dla uczestników ruchu ulicznego! Wczoraj późnym popołudniem kolejny kierowca został zaatakowany, gdy stał autem na czerwonym świetle. Sprawcy działali według sprawdzonego już schematu: młoda kobieta proponuje, że umyje twój samochód kiedy czekasz na czerwonym świetle, a jej wspólnik korzysta z twojej nieuwagi, by otworzyć tylne drzwi i ukraść wszystko, co tylko możliwe. Ostrzegamy! Są naprawdę bardzo dobrze zorganizowani !!! Nie zostawiaj uchylonych okien i zablokuj drzwi gdy podjeżdżasz do sygnalizacji świetlnej i masz czerwone światło! Nie patrz na nich - próbują cię rozproszyć i oderwać twoją uwagę od tego co jest ich faktycznym celem. Jedna z napadniętych osób zachowała przytomność umysłu i wykonała kilka fotografii:

Komentarz

• Komentarz

Pracuję...
                                X