Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Komentarz

• Komentarz

• Komentarz

• Komentarz

• Komentarz

• Komentarz

• jestes nie poprawnym debilem osle pieprzony7

Komentarz

• chyba troszke przegiąłes w wyrażaniu swoich emocji...
                  Zamieszczone przez Konrad
                  jestes nie poprawnym debilem osle pieprzony7

Komentarz

• Zamieszczone przez Konrad
                    Uwżasz że to on zrobił????!!!!!! Paweł pokazał tutaj to jako ciekawostkę i super. Jak Cie to uraża to idź do Rydzyka !

Komentarz

• Ech... co złego jest w ToyToy-u? Nikt się nie obrusza jak kleryki i "byznesmeni" z ich błogosławieństwem walą Jezuska i JPII na kubki, plecaki, plastikowe podkładki stołowe a produkcja odbywa się w Chinach. Paweł pokazał tylko zdjęcie które obrazuje podwójną moralność wielu "głęboko wierzących". A Pan Panie Konradzie pomimo oburzenia powinien to jednak ująć w inne słowa bo wyrażając to w ten sposób staje Pan w jednym rzędzie dewotów wręcz mieszkających w kościele i nie uznających tych którzy mają własne zdanie. Zdjęcie jak zdjęcie. O co tu bić pianę?

Komentarz

• a czy to chodzi o to zdjęcie z afryki, którego tu już nie ma?

Komentarz

• Zamieszczone przez Konrad
                          Czy Ty myślisz, że to ja pomalowałem ten sracz lub co gorsza zmuszam Cię do oddawania stolca w jemu podobnych? Zmień w radiu częstotliowść z toruńskiej na coś mniej indoktrynującego mózg a inwektywy wsadź sobie w pepegi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Paweł
                            Zamieszczone przez Konrad
                            Czy Ty myślisz, że to ja pomalowałem ten sracz lub co gorsza zmuszam Cię do oddawania stolca w jemu podobnych? Zmień w radiu częstotliowść z toruńskiej na coś mniej indoktrynującego mózg a inwektywy wsadź sobie w pepegi.
                            szkoda nerwów, moherowcy zawsze bedą w kontrataku a ich chora agresja wykończy ich samych i echh to ich wąskie postrzeganie rzeczywistości

Komentarz

• http://kominek.blox.pl/resource/bober.jpg

Komentarz

• O q.... błagam wstawiajcie ostrzeżenia ja własnie jadłem drugie śniadanie. Z akcentem na JADŁEM :P
                                Zamieszczone przez Wiesia
                                http://kominek.blox.pl/resource/bober.jpg

Komentarz

Pracuję...
                                X