Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Prośba Do Was Wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!

WITAM !! POTRZEBNE SĄ GŁOSY NA MOJEGO SYNKA - BRAŁ UDZIAŁ W KONKURSIE LEGO W GALERII , TERAZ JEGO WYGRANA JEST ZALEŻNA OD GŁOSÓW ODDANYCH PRZEZ POSIADACZY FACEBOOKA . PROSZE WAS O POMOC , GŁOSUJCIE - PONIZEJ LINK DO GŁOSOWANIA . WIELKIE DZIĘKI !!!!!!!!!!!!!! https://www.facebook.com/GaleriaGwar...type=1&theater POZDRAWIAM MAGDALENA MAJEWSKA

Cale szczescie nie mam tego calego srajbuka i czuje sie wolnym czlowiekiem.
    Marketing and community development

Komentarz

To wystarczy nie mieć tam konta, żeby stać się wolnym?
      Zamieszczone przez Artur
      Cale szczescie nie mam tego calego srajbuka i czuje sie wolnym czlowiekiem.

Komentarz

temat tego posta w dziale ogólnym mnie tak wystraszył, ze wbiagła tu czym prędzej: moze cos sie zminiło w przepisach, kierowca znów zaginał? a tu ufff LEGO....

Komentarz

WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

a mi sie podoba- to piesek ? Jedyne nieetyczne dzialanie jakiego sie dopatruje to wciagniecie mediow masowego przekazu przez organizatora do z pozoru niewinnego konkursu. Niby głosy na figurki z klocków az tu nagle jeeeb usłyszło kilka tysiecy osób o galerii, o której nigdy by nie usłyszało. Zdjęcia wykonywane na tle znanych marek dowodzą zaplanowanej strategii. W samej prośbie o głosy nie widze niczego zdrożnego. "stań w kącie a znajdą cie" dawno przestłao funkcjonować . Analogicznie - nalezaloby fundacjom dzialjacym na rzecz niepelnosprawnych zakazac reklamowania sie. (robicie to róbcie ale po cichu) . Wiem wiem cel inny itd blablabla. Kazdy ma jakis cel i do niego dąży w taki lub inny sposób. gdyby Pani Magda tego nie zrobiła : głosy na jej syna 2( ona i syn) , głosy na drugiego zawodnika 2 tysiące(tata na bezrobociu caly dzien sledzi fejsa i czesze pudla) i co powie Pani Magda dziecku??? trza bylo zbudowac ładniejszy...??? wstyd to wasza postawa gbury. Brawo Pani Magdo ! syn powinien byc dumny z takiej mamy , a tymi opiniami raczej nie nalezy sie przejmowac...

Komentarz

A mi przyszedł do głowy pomysł na działalność. "Odrabianie prac domowych. Także w zakresie tzw. prac ręcznych". Przecież powszechnie wiadomo ,że prace zadane do domu jak choćby sklejenie zamku,czy namalowanie obrazka nie są przez dziecko, a mamę/tatę/wujka/ciocię/babcię/dziadka, często przy pomocy gotowców z internetu wykonywane.Nauczyciele oceniają, stawiają na wystawach prace "dzieci". To przecież prościej gdy się będzie te prace nabywało gotowe.Cenę można by ustalić wprost proporcjonalnie do oczekiwań co do ocen oraz klasy.

Komentarz

po co te komentarze? ktoś chce to zagłosuje, kto nie chce , to oleje linka.

Komentarz

Zejdźcie już kurna z tej kobietki i jej dziecka. Chciała dobrze dla dziecka bo raczej nie dla siebie. A że akurat konkurs taki a nie inny, że głosy mozna oddawać za pomocą fejsbuka to już zapewne nie jej wymysł. Poraz kolejny wychodzi tylko wasza zawiść i zazdrość, bo nei wiem jak nazwać kilka powyższych wpisów. Zresztą cóż to za nagroda może być w konkursie dla dzieciaków - pewnie paka klocków lego, które swoją drogą uważam za zabawkę wszechczasów.

Komentarz

Zamieszczone przez Monika
                    po co te komentarze? ktoś chce to zagłosuje, kto nie chce , to oleje linka.
                    święta racja. Niepotrzebny hejt na kobitke. Mje sie pomysł podoba i zalajkowałem. Propo hejterów.. ot przypomniał mi sie odcinek Kapitana Bomby: https://www.youtube.com/watch?v=w4WRF8caYuE

Komentarz

Zamieszczone przez Barbara
                      temat tego posta w dziale ogólnym mnie tak wystraszył, ze wbiagła tu czym prędzej: moze cos sie zminiło w przepisach, kierowca znów zaginał? a tu ufff LEGO....

Komentarz

Dziewczynka z zielonym dildo najlepsza.

Komentarz

Zamieszczone przez Mariusz
                          J.E.B.Ł.E.M na podłoge.

Komentarz

Zamieszczone przez Hubert
                            Zamieszczone przez Mariusz
                            J.E.B.Ł.E.M na podłoge.

Komentarz

powinni statystyke dodac: hejt-post btw: to w PiSie juz hejterowcow pozwalniali?

Komentarz

Pracuję...
                              X