Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• wojciech.wlodarski9
    rozpoczął temat WIECZÓR KAWALERSKI :D

WIECZÓR KAWALERSKI :D

Z racji tego, że w dordze konkursu zostałem wybrany na organizatora owej imprezy (wieczoru kawalerskiego). Prosze was koledzy bardziej doświadczeni w tych sprawach o jakąś pomoc. Co można by jeszcze zorganizować prócz paintball-a i jakieś tańczącej Pani. Impreza w plenerze leśnym nad jeziorem w czasie majówki ( bo miejsce zwierząt jest w lesie ) więc jeśli ktoś ma jakieś ciekawe pomysły lub też sam został pozytywnie zaskoczony w te "ostanie pożeganie" niech uroni rąbka tajemnicy. Panowie licze na pomoc, kolejny z naszej płci zostanie zniewolony nie dajcie by "odszedł" jak żebrak tylko jak król w szpony przyszłej żony .

• adam.bujnicki
    odpowiedział(a)
    i jak udała się zabawa ? niekt nie przypłacił jej życiem ?

Zostaw komentarz:

• wojciech.wlodarski9
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Rafał
    nie ubogie tylko o tym sie nie pisze nie opowiada, tylko trzyma głęboko w pamieci, i tylko wspomina ( o ile sie pamieta). a idądz na łatwizne, jak masz środki a nie masz czasu to wejdz www.kawalerskie.pl , jezeli dobrze adres pamietam a jak nie to google, i wyskoczy ci firma któa juz wszystkim sie zajmie ty sobie tylko wybierzesz atrakcje,
    A tam firma, najlepsze są przygotowania i zadowolenie z tego że się udało, tak jak być powinno. Absolutnie nie mam zamiaru nikomu wyciągać na siłę pieknych chwil z życia. Zawsze można napisać w stylu "tata, Marcin powiedzial że jego tata powiedział... ", lub "kolega kolegi szwagra.. " . Na łatwizne nie chodze ( no chyba że młodszą siostre do sklepu wyslę ) jak to mówia chcesz mieć coś dobrze zrobione zrób to sam. Ja tu tylko szukam inspiracji dodatkowych bo impreza zaplanowana już Kobieta radze sie chować 1/2/3 maja wilki ruszą na żer :P:P

Zostaw komentarz:

• rafal.nowikacmsx
    odpowiedział(a)
    nie ubogie tylko o tym sie nie pisze nie opowiada, tylko trzyma głęboko w pamieci, i tylko wspomina ( o ile sie pamieta). a idądz na łatwizne, jak masz środki a nie masz czasu to wejdz www.kawalerskie.pl , jezeli dobrze adres pamietam a jak nie to google, i wyskoczy ci firma któa juz wszystkim sie zajmie ty sobie tylko wybierzesz atrakcje,

Zostaw komentarz:

• radoslaw.witkowski7
    odpowiedział(a)
    coś takiego rzuciło mi się na OCZY

Zostaw komentarz:

• wojciech.wlodarski9
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Krzysztof
    Czeka mnie to samo, tracę najlepszego kumpla za 2 miesiące, dobijające
    niech odejdzie chociaż z uniesioną głową Panowie takie ubogie wieczory mieliście ?? Dawać pomysły :P

Zostaw komentarz:

• Krzysztof Wittke (357220)
    odpowiedział(a)
    Czeka mnie to samo, tracę najlepszego kumpla za 2 miesiące, dobijające

Zostaw komentarz:

• Radosław Dziurdzia (308081)
    odpowiedział(a)
    Wóda wóda wóda i jeszcze raz wóda. Nic więcej nie potrzeba

Zostaw komentarz:

• radoslaw.witkowski7
    odpowiedział(a)
    pianki z filmu "kac vegas"