Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ciekwe miejsce na urlop

Heloł, Może ktoś polecić jakieś ciekawe miejsce na urlop nad jeziorem? Nie chce nad morze, nie chcę w góry, nie musi być na mazurach, ale może, musi być za to domek, musi mieć co robić dwulatek, musi być gdzie pojeździć rowerem, pospacerować, wieczorem posiedzieć na tarasie, nie musi być internetu i zasięgu w komórce... Ale musi być masa przyrody i spokoju.

Sprawdz sobie Bory Tucholskie - Swornegacie, Charzykowy.

Komentarz

moze...Skorzęcin?

Komentarz

Myślałem nad tym równierz
        Zamieszczone przez Barbara
        moze...Skorzęcin?

Komentarz

Podłącze się pod temat. Wymaganie takie same za wyjątkiem jednego - dziesięciolatek musi mieć co robić. Mam parę ciekawych miejsc ale niestety tylko gospodarstwa z pokojami bez domków do wynajęcia.

Komentarz

Ośrodek Wezaj polecam, dwa razy byłem.

Komentarz

Zamieszczone przez Bartosz
              Myślałem nad tym równierz
              Zamieszczone przez Barbara
              moze...Skorzęcin?
              Taaa do Skoja, zwłaszca ja chcesz spokój

Komentarz

Zamieszczone przez Tomasz
                Sprawdz sobie Bory Tucholskie - Swornegacie, Charzykowy.
                Swornegacie... Byłem tam 4 lata temu. Chyba jeden z lepszych urlopów jakie miałem (i to z dwójką dzieci). Nic tam nie ma (przynajmniej wtedy), taka mała miejscowość z kilkoma zaledwie sklepami (ale jeden wyposażony lepiej niż niektóre markety). Miałem fantastyczną pogodę i ciepłą wodę Generalnie z pewnym wyolbrzymieniem można powiedzieć że to kompletne zadupie. Chyba się tam jeszcze kiedyś wybiorę.

Komentarz

Jezioro Biale Okuninka ...k Włodawy

Komentarz

ja polecam domki nad jeziorem w miejscowqości GŁęboka mogę podać namiary na jeden domek z którego korzystałam i polecam na 100%%%% byłam z dzieciaczkami i mogę z czystym sumieniem na prawdę polecić

Komentarz

Tylko nad Białe kobiety weź ze sobą żebyś miał gdzie palec wcisnąć. I naczepe pieniędzy...

Komentarz

Zamieszczone przez Wojciech
                        Podłącze się pod temat. Wymaganie takie same za wyjątkiem jednego - dziesięciolatek musi mieć co robić. Mam parę ciekawych miejsc ale niestety tylko gospodarstwa z pokojami bez domków do wynajęcia.
                        To Zdbice na Pojezierzu Wałeckim polecam

Komentarz

http://www.przepiorka.turystyka.pl/oferta-wynajmu ja polecam to co prawda byłem tam kilka lat temu ale wszystko co było mi potrzebne to tam znalazłem, las, własna linia brzegowa jeziora, pomost prywatny, rowery, ogólnie wiocha zabita dechami, łódki, grill, kominek w domku.

Komentarz

Zamieszczone przez Sebastian
                            Zamieszczone przez Wojciech
                            To Zdbice na Pojezierzu Wałeckim polecam
                            Jakieś konkretne miejsce kolega wskaże? Google nie wypluło za dużo ofert.

Komentarz

Pracuję...
                            X