Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• bartosz.antkowiak
    rozpoczął temat Ciekwe miejsce na urlop

Ciekwe miejsce na urlop

Heloł, Może ktoś polecić jakieś ciekawe miejsce na urlop nad jeziorem? Nie chce nad morze, nie chcę w góry, nie musi być na mazurach, ale może, musi być za to domek, musi mieć co robić dwulatek, musi być gdzie pojeździć rowerem, pospacerować, wieczorem posiedzieć na tarasie, nie musi być internetu i zasięgu w komórce... Ale musi być masa przyrody i spokoju.

• Wojciech Miszke (403)
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Sebastian
    Zamieszczone przez Wojciech
    Podłącze się pod temat. Wymaganie takie same za wyjątkiem jednego - dziesięciolatek musi mieć co robić. Mam parę ciekawych miejsc ale niestety tylko gospodarstwa z pokojami bez domków do wynajęcia.
    To Zdbice na Pojezierzu Wałeckim polecam
    Jakieś konkretne miejsce kolega wskaże? Google nie wypluło za dużo ofert.

Zostaw komentarz:

• rafal.nowikacmsx
    odpowiedział(a)
    http://www.przepiorka.turystyka.pl/oferta-wynajmu ja polecam to co prawda byłem tam kilka lat temu ale wszystko co było mi potrzebne to tam znalazłem, las, własna linia brzegowa jeziora, pomost prywatny, rowery, ogólnie wiocha zabita dechami, łódki, grill, kominek w domku.

Zostaw komentarz:

• Sebastian Kwiatkowski (22391)
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Wojciech
    Podłącze się pod temat. Wymaganie takie same za wyjątkiem jednego - dziesięciolatek musi mieć co robić. Mam parę ciekawych miejsc ale niestety tylko gospodarstwa z pokojami bez domków do wynajęcia.
    To Zdbice na Pojezierzu Wałeckim polecam

Zostaw komentarz:

• sylwester.sosnowski5
    odpowiedział(a)
    Tylko nad Białe kobiety weź ze sobą żebyś miał gdzie palec wcisnąć. I naczepe pieniędzy...

Zostaw komentarz:

• Luiza Krupa-Hut (362799)
    odpowiedział(a)
    ja polecam domki nad jeziorem w miejscowqości GŁęboka mogę podać namiary na jeden domek z którego korzystałam i polecam na 100%%%% byłam z dzieciaczkami i mogę z czystym sumieniem na prawdę polecić

Zostaw komentarz:

• Damian Stroczyński (19793)
    odpowiedział(a)
    Jezioro Biale Okuninka ...k Włodawy

Zostaw komentarz:

• Janusz Król (15499)
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Tomasz
    Sprawdz sobie Bory Tucholskie - Swornegacie, Charzykowy.
    Swornegacie... Byłem tam 4 lata temu. Chyba jeden z lepszych urlopów jakie miałem (i to z dwójką dzieci). Nic tam nie ma (przynajmniej wtedy), taka mała miejscowość z kilkoma zaledwie sklepami (ale jeden wyposażony lepiej niż niektóre markety). Miałem fantastyczną pogodę i ciepłą wodę Generalnie z pewnym wyolbrzymieniem można powiedzieć że to kompletne zadupie. Chyba się tam jeszcze kiedyś wybiorę.

Zostaw komentarz:

• Hubert Pilarski
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Bartosz
    Myślałem nad tym równierz
    Zamieszczone przez Barbara
    moze...Skorzęcin?
    Taaa do Skoja, zwłaszca ja chcesz spokój

Zostaw komentarz:

• Dariusz Pluta (23788)
    odpowiedział(a)
    Ośrodek Wezaj polecam, dwa razy byłem.

Zostaw komentarz:

• Wojciech Miszke (403)
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• bartosz.antkowiak
    odpowiedział(a)
    Myślałem nad tym równierz
    Zamieszczone przez Barbara
    moze...Skorzęcin?

Zostaw komentarz:

• Barbara Stawińska
    odpowiedział(a)
    moze...Skorzęcin?

Zostaw komentarz:

• Tomasz Suchy (16224)
    odpowiedział(a)
    Sprawdz sobie Bory Tucholskie - Swornegacie, Charzykowy.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X