Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• adam.bujnicki
    rozpoczął temat kto chce niech kliknie

kto chce niech kliknie

http://www.ermail.pl/dolacz/UXdfa2IN

• wojciech.wlodarski9
    odpowiedział(a)
    tak i sformatować 15 razy komputer bo któraś z reklam całkiem przypadkiem zainstaluje Swoją wtyczkę, i jedyne co da rade kliknąć na stronie to będzie czerwony krzyżyk w górnym prawym rogu ale jak ktoś lubi

Zostaw komentarz:

• adam.bujnicki
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Radosław
    Zamieszczone przez Adam
    konto mam założone, jak mi się przypomni to wejdę i kliknę. Może w 2016 uzbieram te 200 to będę miał na dobrą łychę
    pamietaj jesczez z US sie rozliczyc
    no a jak, o nich to zawsze myślę w pierwszej kolejności - są takim moim dobrym duszkiem

Zostaw komentarz:

• Radosław Dziurdzia (308081)
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Adam
    konto mam założone, jak mi się przypomni to wejdę i kliknę. Może w 2016 uzbieram te 200 to będę miał na dobrą łychę
    pamietaj jesczez z US sie rozliczyc

Zostaw komentarz:

• adam.bujnicki
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

odpowiedział(a)
    warunki troche kijowe. sa 3 poziomy uzytkownika wg regulaminu. 1 poziom - za kazda reklame do 1 zł wiec od 0,01 zł do 1 zł ( z czego trzeba liczyc ze te 1 zł to raczej bedzie sporadycznie) przy 1 poziomie minimalna kwota wypłaty to 200 zł wiec zakładajac najgorszy wariant za reklame 1 grosz.. to mamy 20 tys reklam. Weźmy lepszy wariant 0,50 gr to jest 400 reklam ale osobiscie bym na to nie liczył. 2 poziom - za kazdą reklame otrymujemy DO 1,2 zł przy czym warunki zostaja te same z róznica, że minimalna kwota wypłaty to 400 zł.... teoretycznie zyskujemy 20 g na reklamie ale musimy 2 x wiecej reklam obejrzec 3 poziom - za reklame do 1,6 zł ... minimalna kwota do wypłaty 800 zł... od groma czasu potrzeba...

Zostaw komentarz:

• adam.bujnicki
    odpowiedział(a)
    no zbieram te hajsy i se klikne w wolnym czasie, wypłacają ponoć od 200pln, ja mam na ta chwilę coś pod 50pln

Zostaw komentarz:

odpowiedział(a)
    dostałes już jakąs kase za to ?

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X