Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sport

Myślę że temat powinien być trafiony, bo przecież każdy facet (może prawie) ma jakieś zainteresowania w tym zakresie. Można wrzucać newsy, dodawać swoje komentarze czy wymieniać poglądy. Nie ma sansu zakładania osobnych działów z podzieleniem na piłkę nożną, F1 i całą resztę, tutaj wszystko i takie rozwiązanie jest najsensowniejsze.

Załamka po wczorajszym wypadku Kubicy. Robert na 99% ma tegoroczny sezon F1 z głowy... a bolid się tak dobrze zapowiada

Komentarz

Za cztery tyg będzie śmigał! To samo był z Rossim - vipy mają takich lekarzy że szok. Trzymam kciuki za szybki powrót za kółko. I niech mi tu Nikt nie pisze w stylu "po co On jechał tym maleństwem" bo ugryzę

Komentarz

Maleństwo dało by radę gdyby nie rozerwana na łączeniu barierka, która wbiła się w kabinę. Kto widział zdjęcia, to zauważył, że kabina z zewnątrz była praktycznie nie naruszona. Szczerze wątpię w te 4 tygodnie. Może w połowie sezonu go wpuszczą, o ile przejdzie badania.

Komentarz

Zamieszczone przez Bartosz
          Załamka po wczorajszym wypadku Kubicy. Robert na 99% ma tegoroczny sezon F1 z głowy... a bolid się tak dobrze zapowiada
          Dokładnie. A tym bardziej, że po treningach w ubiegłym tygodniu sezon dla Kubicy zapowiadał się wykątkowo obiecująco. Też ciężko mi uwierzyć w te 4 tygodnie. Poza tym, kończy się sezon w skokach i w zasadzie nie będzie znowu na co popatrzeć w TV jeśli chodzi o polskich sportowców.

Komentarz

Zamieszczone przez Piotr
            Za cztery tyg będzie śmigał! To samo był z Rossim - vipy mają takich lekarzy że szok. Trzymam kciuki za szybki powrót za kółko. I niech mi tu Nikt nie pisze w stylu "po co On jechał tym maleństwem" bo ugryzę
            Chłopak z Krakowa jest. Twardy. Dorobią nową bio-rekę, czipa tu i ówdzie wszczepią i będzie jak nowy. Da radę

Komentarz

Ja niestety widzialem jak niby lekko tylko drasniete sciagna powodowaly pozniejsze dziwne reakcje reki, mam nadzieje ze ci włoscy lekarze złozyli je idealnie po rehabilitacji kilkutygodniowej bedzie jezdzil juz w testach. Moim zdaniem pare tygodni z glowy lub F1 juz go pozegna :/ bo tam milisekundy sie licza jak w zadnycm innym sporcie. Trzymam kciuki

Komentarz

Film z kabiny z auta wypuszczonego zaraz po Robercie. http://www.youtube.com/watch?v=ALbxM...layer_embedded

Komentarz

wczorajszy wystep "orłow Smudy" to tez tragedia

Komentarz

Orły? Biegające drewno, w dodatku same sęki.

Komentarz

Orły? Biegające drewno, w dodatku same sęki.
                      z cyklu opowieści o drwenie Adama Słodowego (jeśli młodsi urzytkowicy forum kojażą postac;-)

Komentarz

To co powiecie o naszym jedynym w NBA

Komentarz

Ja pieeeerdykam... jestem taki pijany,że mogę ewentualnie przesterować F/X w piecykuuuuuuu......

Komentarz

http://www.youtube.com/watch?v=jPhsrZqqUjw

Komentarz

Film z kabiny z auta wypuszczonego zaraz po Robercie. http://www.youtube.com/watch?v=ALbxM...layer_embedded
                              słyszeliście w 0:15 sek strzały ?

Komentarz

Pracuję...
                              X