Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• oni chyba dostają więcej za mecz przegrany niż za wygrany ;/ i nie bardzo rozumiem wypowiedzi zawodników, że nie mają motywacji do grania, ehh ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Mariusz
      Zamieszczone przez Wojciech
      Zamieszczone przez Wojciech
      a ja juz cwicze:"nic sie nie stało,Polacy nic sie nie stało"...
      j.w
      spokojnie z San Marino damy rade. Czuję że Robert odblokuje się na ten mecz w kadrze .
      się odblokował ...

Komentarz

• Komentarz

• Trzykrotny olimpijczyk, skromny całe życie, które dziś zgasło http://mediakurier.pl/art.php?wiad=14395

Komentarz

• Rzeźnia na TdF

Komentarz

• Co to dla nich. W peletonie nie ma chyba ani jednej bialej owcy w czarnym stadzie. Sa o 2 kroki przed kontrolami antydopingowymi.

Komentarz

• Nie ma to jak podczas rehabilitacji i pierwszego roku startów mieć szansę na mistrzostwo świata w swojej klasie i wygrać Rajd Francji (w swojej klasie) z przewagą nad drugim ponad 4 minut. Szacun, Robert, oby tak dalej. http://eurosport.onet.pl/motorowe/ra...m-swiata/73lgx

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomasz
                  Nie ma to jak podczas rehabilitacji i pierwszego roku startów mieć szansę na mistrzostwo świata w swojej klasie i wygrać Rajd Francji (w swojej klasie) z przewagą nad drugim ponad 4 minut. Szacun, Robert, oby tak dalej. http://eurosport.onet.pl/motorowe/ra...m-swiata/73lgx
                  I jest mistrzem świata. http://eurosport.onet.pl/motorowe/ra...iszpanii/e8jzh

Komentarz

• Dla mnie asem jest Bartłomiej Bonk. Twardziel w życiu, mistrz na pomoście. Szacun.

Komentarz

• Nie wiem czy humor? czy sport? a może muzyka? wklejam tu dla nas kibiców sportów wszelakich http://www.youtube.com/watch?v=t-HunYvfOAs

Komentarz

• Mecz ze Słowacją jednym z najgorszych jakie w życiu widziałem.. i jeszcze ten je.bany MAteusz Klich - siedział w loży vip-owskiej i uważa że ludzie przyszli się nażreć i napierdlać - pie.rdolona pseudo gwiazda gra w tych "Cwellach" i mysli że kur.wa kasa mu z nieba spada. Narzeka że nie dostał kasy za mecze reprezentacji , gdyby patafiany awansowały na MŚ to dostaliby. Z takim nastawieniem nic dziwnego, że ta gra tak wygląda.

Komentarz

• Uczciwie przyznam, iż na piłce kopanej nie znam się wcale. Powiem więcej, nie chce się znać a już w szczególności na jej wydaniu narodowym. Sprawdziłem sobie jedną rzecz i zastanawia mnie o co te całe kłaków rwanie. Nasi trampkarze zajmują zaszczytne 72 miejsce wg rankingu FIFA. W finałach MŚ grają 32 dryżyny. Wygląda zatem na to, że dostanie się tam graniczy z cudem, którego wszyscy są świadomi, a na który jednak każdy cicho liczy. Nie przeczę że tradycje jakieś mamy, ale mnie wciąż brzęczy w uszach stary skecz Kabaretu pod Egidą o fenomenie naszych graczy "(...) znanych z dobrych podań. Podanie o mieszkanie, podanie o samochód(...)" Jak pisałem wyżej jako laik mogę się mylić, za co wszystkich oddanych fanów z góry przepraszam.

Komentarz

• Jak to kiedyś Paweł Zarzeczny napisał nasi piłkarze mają wszystko: fajne laski fajne opalenizny tatuaże fryzury dobre bryki, mają tylko jedną drobną wadę nie potrafią grać w piłkę ;-) ps chyba pierwszy raz(bo nie mogę sobie przypomnieć czy już kiedyś) słyszałem jak kibice spiewają narodowej jeszcze jeden przy 0:2 dla przeciwiników to chyba wystarczy za komentarz

Komentarz

• Wczoraj mi się to rzuciło w oczy... chyba coś w tym prawdy jest

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcin
                                Uczciwie przyznam, iż na piłce kopanej nie znam się wcale. Powiem więcej, nie chce się znać a już w szczególności na jej wydaniu narodowym. Sprawdziłem sobie jedną rzecz i zastanawia mnie o co te całe kłaków rwanie. Nasi trampkarze zajmują zaszczytne 72 miejsce wg rankingu FIFA. W finałach MŚ grają 32 dryżyny. Wygląda zatem na to, że dostanie się tam graniczy z cudem, którego wszyscy są świadomi, a na który jednak każdy cicho liczy. Nie przeczę że tradycje jakieś mamy, ale mnie wciąż brzęczy w uszach stary skecz Kabaretu pod Egidą o fenomenie naszych graczy "(...) znanych z dobrych podań. Podanie o mieszkanie, podanie o samochód(...)" Jak pisałem wyżej jako laik mogę się mylić, za co wszystkich oddanych fanów z góry przepraszam.
                                Ranking nie gra, zresztą jest on kretyński - poleciliśmy czesciowo przez to ze byliśmy organizatorem Euro  i nie graliśmy meczów o  punkty,  więc siłą rzeczy spadaliśmy.  Co do wylewania żali - chodzi o mentalność tych kopaczy - nawet mnie nie wku.rwia słaby Krychowiak, Olkowski, Kamiński czy Jedrzejczyk - błędy w obronie kiedy się eksperymentuje to normalna rzecz - wkur.wia mnie natomiast - Lewandowski , Błaszczykowski , Mierzejewski , Sobota -   jak któryś miał piłke inni nie wychodzili nawet na pozycję , zero gry bez piłki ,szarpane akcje - słowem masakra. Położyli lache na cały mecz - na kibiców, to usłyszeli doping dla Słowacji (Hamsik chyba nie miał żadnej straty)  i jeszcze taka ciota jak Klich się obraziła. Ludzie przyjechali z całego kraju a usłyszeli że należy im się zakaz.

Komentarz

Pracuję...
                                X