Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• bartosz.kroggel16
    odpowiedział(a)
    Film z kabiny z auta wypuszczonego zaraz po Robercie. http://www.youtube.com/watch?v=ALbxM...layer_embedded

Zostaw komentarz:

• jerzy.godlow7
    odpowiedział(a)
    Ja niestety widzialem jak niby lekko tylko drasniete sciagna powodowaly pozniejsze dziwne reakcje reki, mam nadzieje ze ci włoscy lekarze złozyli je idealnie po rehabilitacji kilkutygodniowej bedzie jezdzil juz w testach. Moim zdaniem pare tygodni z glowy lub F1 juz go pozegna :/ bo tam milisekundy sie licza jak w zadnycm innym sporcie. Trzymam kciuki

Zostaw komentarz:

• zbigniew.rozmus2
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Piotr
    Za cztery tyg będzie śmigał! To samo był z Rossim - vipy mają takich lekarzy że szok. Trzymam kciuki za szybki powrót za kółko. I niech mi tu Nikt nie pisze w stylu "po co On jechał tym maleństwem" bo ugryzę
    Chłopak z Krakowa jest. Twardy. Dorobią nową bio-rekę, czipa tu i ówdzie wszczepią i będzie jak nowy. Da radę

Zostaw komentarz:

• tomasz.kransel33
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Bartosz
    Załamka po wczorajszym wypadku Kubicy. Robert na 99% ma tegoroczny sezon F1 z głowy... a bolid się tak dobrze zapowiada
    Dokładnie. A tym bardziej, że po treningach w ubiegłym tygodniu sezon dla Kubicy zapowiadał się wykątkowo obiecująco. Też ciężko mi uwierzyć w te 4 tygodnie. Poza tym, kończy się sezon w skokach i w zasadzie nie będzie znowu na co popatrzeć w TV jeśli chodzi o polskich sportowców.

Zostaw komentarz:

• bartosz.kroggel16
    odpowiedział(a)
    Maleństwo dało by radę gdyby nie rozerwana na łączeniu barierka, która wbiła się w kabinę. Kto widział zdjęcia, to zauważył, że kabina z zewnątrz była praktycznie nie naruszona. Szczerze wątpię w te 4 tygodnie. Może w połowie sezonu go wpuszczą, o ile przejdzie badania.

Zostaw komentarz:

• piotr.jankowski14
    odpowiedział(a)
    Za cztery tyg będzie śmigał! To samo był z Rossim - vipy mają takich lekarzy że szok. Trzymam kciuki za szybki powrót za kółko. I niech mi tu Nikt nie pisze w stylu "po co On jechał tym maleństwem" bo ugryzę

Zostaw komentarz:

• bartosz.kroggel16
    odpowiedział(a)
    Załamka po wczorajszym wypadku Kubicy. Robert na 99% ma tegoroczny sezon F1 z głowy... a bolid się tak dobrze zapowiada

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X