Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Piotr
    To jest SPORT, drodzy Panowie :P
    Ciekawe jak z mięśniami Kegla?

Komentarz

Pewnikiem stalowe

Komentarz

To może coś ze sportów motorowych... sry za OT Tom ale nie mogłem

Komentarz

Nie umiem sam sobie określić czy MMA to sport czy tylko show z dobrą reżyserką... Ale powinniśmy docenić to co robi Mamed To z jakim szacunkiem wypowiada się o kibicach, przeciwnikach , jego skromność I jego niewątpliwy patriotyzm - choć przecież rdzennym Polakiem nie jest. Chylę czoła przed Gościem ( celowo wielkie G )

Komentarz

Marcin Matkowski i Mariusz Fyrstenberg wygrali debla w turnieju w Madrycie. Agnieszka odpadła w 1/2 z Azarenką (znowu), ale w finale Białorusinka została rozjechana przez Serene Williams. Natomiast w męskim singlu Federer pokonał Tomasa Berdycha.

Komentarz

Piąte GP i piąty zwycięzca w tym sezonie. W Hiszpanii wygrał Pastor Maldonado. Obecny sezon jest arcyciekawy i stawka jest bardzo wyrównana, co zdecydowanie uatrakcyjnia rywalizcaję.

Komentarz

Zamieszczone przez Sebastian
                Nie umiem sam sobie określić czy MMA to sport czy tylko show z dobrą reżyserką... Ale powinniśmy docenić to co robi Mamed To z jakim szacunkiem wypowiada się o kibicach, przeciwnikach , jego skromność I jego niewątpliwy patriotyzm - choć przecież rdzennym Polakiem nie jest. Chylę czoła przed Gościem ( celowo wielkie G )
                Ja również jestem jego wiernym fanem.... Jego technika i kultura jest świetna

Komentarz

Weekend co tam człek spać będzie... Przypadek sprawił ,że akurat dziś walka Adamka 3 w nocy start - pomyslał - poczeka Jak pomyślał tak zrobił ...... prawie piąta nad ranem a Tomka jak nie było tak nie ma Może ktoś wie, o której powalczy ?

Komentarz

kto wczoraj na mistrzostwach Europy zdecydował o wzięciu dla nas opcji, według której Rosja nie wychodzi z grupy i kończą sie burdy z rosyjskimi kibicami i nie zauważył dopisku małymi literani, że ta opcja przewidywała też wyeliminowanie polskiej drużyny!

Komentarz

Polscy siatkarze w ostatnim meczu grupy B ligi światowej wygrali z Brazylią (znowu!)) i awansowali do turnieju finałowego w Bułgarii.

Komentarz

Agnieszka Radwańska w finale Wimbledonu

Komentarz

Nie wiem bo nie jestem pasjonatem tej dyscypliny, ale było juz cos takiego w historii? czy to ewenement ? Gartulacje dla Pani Agnieszki pozdr

Komentarz

Zamieszczone przez Konrad
                            Nie wiem bo nie jestem pasjonatem tej dyscypliny, ale było juz cos takiego w historii? czy to ewenement ? Gartulacje dla Pani Agnieszki pozdr
                            Było ... przed II wojną światową

Komentarz

to moze wygra?(oby) nie mów ze to tez już było?:-) pozdr

Komentarz

Zamieszczone przez Konrad
                                to moze wygra?(oby) nie mów ze to tez już było?:-) pozdr
                                Nie było - nikomu z PL nie udało się wygrać żadnego turnieju Wielkiego Szlema

Komentarz

Pracuję...
                                X