Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• damian.stepien51
    rozpoczął temat Jaki telefon?

Jaki telefon?

Witajcie, Przyszedł czas na zmianę starego telefonu. Jaki telefon polecacie? Kryteria: - bateria min 2dni - odbieranie poczty email - taki, który się nie będzie co godzinę zawieszał Czekam na odp Pozdrawiam

• piotr.jankowski14
    odpowiedział(a)
    Jedziemy tylko na Blackberry, ze względu na BBM i pocztę. W pracy jak każdy - rozmowy non stop więc podpięty pod ładowarkę - weekend w domu bateria wytrzymuje

Zostaw komentarz:

• wojciech.wlodarski9
    odpowiedział(a)
    SOLIDY bateria koło tygodnia dziesiątki telefonów dziennie, a ona od półtora roku nie ugięta i trzyma dalej ponad tydzień no i cena na prawdę przystępna do tego telefon wzmacniany więc upadki nie robią na nim wrażenia (cała firma korzysta z SOLID E2370 poczta przez WAP, nie wiem jak lepsze modele) wada mało funcjonalny brak polskich liter, ale nadrabia prostotą Nokia E52 zgodze się z poprzednikiem fajna, ale fajna na pół roku pózniej lubi się zawieszać chociaż solidna, bateria też daje rade, genialna funkcja oddech - telfon co jakiś czas delikatnie się podświetla, a jeśli już przy modelach E to E75 wydaje mi się lepsza Nokie z Seri 6... (i 3 liczby ) oraz 3...(i 3 liczby) też dają rade Osobiście odradzam modele SONY pchają w nie co się da więć wczensiej czy później działają jak nas NFZ jest ale co z tego

Zostaw komentarz:

• radoslaw.witkowski7
    odpowiedział(a)
    Ad. 1.2.3 kaźdy nie mający ekranu dotykowego Mój typ Nokia E52, lub samsung ze stajni SOLID (ale tu chyba będzie problem z odbiorem poczty - chyba ze przez wap) A z nowości zastanowił bym się nad Nokią 515 ale jak narazie opinie nie zachwycają
    Zamieszczone przez Damian
    Witajcie, Przyszedł czas na zmianę starego telefonu. Jaki telefon polecacie? Kryteria: - bateria min 2dni - odbieranie poczty email - taki, który się nie będzie co godzinę zawieszał Czekam na odp Pozdrawiam

Zostaw komentarz:

• bartosz.antkowiak5
    odpowiedział(a)
    albo będzie bateria 2 dni - NOKIA 6310i albo obieranie maili - dowolny smartfon albo się nie będzie wieszał - ajfon

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X