Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• marcin.jurga25
    rozpoczął temat Browserówki

Browserówki

Witam. Czy znacie jakieś godne polecenia browserówki ? Ja ze swojej strony mogę polecić Plemiona Grepolis oraz Cyrodiil.

• Marek Łuczyński (18827)
    odpowiedział(a)
    sokker org dla kibiców piłki nożnej

Zostaw komentarz:

• piotr.jankowski14
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Mariusz
    grałem w Plemiona ze dwa lata temu, fajna gra , ale Żona powiedziała albo komputer albo Ona, ( wszyscy mnie napadali w nocy wiec troszkę zaniedbywałem żone
    Hehe wiem dokłądnie o czym mówisz - byłem top 10 na Uni8 w ogame.pl Conocny budzik o 02:57 był dość męczący dla żonki \m/ Na szczęście wyleczyłem się całkowicie z tego nałogu

Zostaw komentarz:

• mariusz.kossakowski7
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Zbigniew
    grałem w Plemiona ze dwa lata temu, fajna gra , ale Żona powiedziała albo komputer albo Ona, ( wszyscy mnie napadali w nocy wiec troszkę zaniedbywałem żone
    Dziwisz się żonie? Ona też chciała być w nocy napadana z wszystkimi tego konsekwencjami :P
    jest na to metoda (sprawdzona) najpierw napaść żonę raz lub dwa a potem bronić się przed innymi napaściami no chyba, że pokonani już napaścią na żonę nie damy rady

Zostaw komentarz:

• zbigniew.rozmus2
    odpowiedział(a)
    Dziwisz się żonie? Ona też chciała być w nocy napadana z wszystkimi tego konsekwencjami :P

Zostaw komentarz:

• mariusz.szewczykackt4
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• pawel.michalski29
    odpowiedział(a)
    Plemiona są super. Niestety nie chcą mi działać na XP

Zostaw komentarz:

• marcin.jurga25
    odpowiedział(a)
    Age of crusaders też takie dobre ale nie wiem czy szybko sie nie znudzi :P

Zostaw komentarz:

• mariusz.kossakowski7
    odpowiedział(a)
    BloodWars na interii wciąga jak wir w klo-pie