Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odchrzczenie ?!

Nadzieja dla szerokiej rzeszy ateistów borykających się od lat z problemem chrztu, a raczej jego nieodwracalności. Tak, nie mylicie się, to jest najnowszy wynalazek - aparat służący do całkowitego i pełnego odchrzczenia się. Jak wiecie, zgodnie z dogmatami kościoła, katolik raz ochrzczony, jest na zawsze ochrzczony i bóg posiadł jego duszę na wieki wieków. To jednak można zmienić za pomocą urządzenia zwanego "Debaptiser 2010" , za pomocą którego możemy się sami odchrzcić ! Według belgijskich wynalazców, jest to ulepszona wersja urządzenia opracowanego przez amerykańskiego ateistę Edwina Kagina. Kagin wystąpił ze swoim urządzeniem w telewizji ABC-News, gdzie powiedział : "Wielu uznało, że to żart, ale niektórzy stwierdzili, że doświadczyli duchowego oczyszczenia". Bazując na zwykłej suszarce do włosów opracowali oni rewolucyjne urządzenie, które ma ten sam poziom magicznych i duchowych mocy, dokładnie takich samych jakie ma chrzest. Jak to działa ? To proste ! Chrzciny wykonujemy za pomocą wody. Uderzenie gorącego powietrza odparowuje tę wodę wraz z jej magicznymi i duchowymi mocami. Duch Ciepłego Powietrza gwarantuje ostateczne i nieodwołalne (to jest dogmat!) odchrzczenie. Co więcej : nawet ci, którzy nigdy nie zostali ochrzczeni, okrywają się za pomocą tej supersuszarki ochronną aurą na wypadek nieoczekiwanego i niechcianego chrztu chrześcijańskiego. Dla wielu Polaków i nie tylko, którzy od lat na darmo wysyłają wnioski o odchrzczenie do swoich parafii znaleziono w końcu trwałe i oczyszczające rozwiązanie. Aby zwiększyć moc urządzenia można również zorganizować grupowe odchrzczenia. Jak wiadomo przy rytuałach w grupie zawsze jest więcej zabawy, a tym samym maja większy wpływ. Możesz więc zaprosić na ceremonie własnego odchrzczenia na przykład rodzinę i przyjaciół. Jednak to jeszcze nie wszystko ! Zasadnicze znaczenie dla zwiększenia magicznych mocy nowej suszarki mają tajemne wersety łacińskiego poety Katullusa. Eksperymentalne badania na ochotnikach wykazały, że "Debaptiser 2010" reagował na te słowa wzmacniając znacznie swoje odchrzczające siły. Mimo duzych trudnosci udało mi się specjalnie dla was zdobyć te zaklęcia ! "Odi et amo. Quare id faciam, requiris asy Fort? Nescio, sed fieri et excrucior Sentio." (z Carmen 85 : "Nienawidzę i kocham. Zapytasz zapewne dlaczego to robię ? Nie wiem, ale czuję, że to się dzieje, a ja jestem torturowany") Dzięki tym wersom można rozwiązać również najpoważniejszy problem braku zezwolenia na import "Debaptisera 2010" do Polski. Badania wykazały mianowicie, że z ich pomocą można używać wszystkich suszarek do włosów znanych i mniej znanych marek. A jeśli nie masz suszarki do włosów, wystarczy tylko trzymać ręce pod suszarką w publicznej toalecie lub na basenie. Trzeba jednak wyraźnie i głośno recytować wersety Katullusa. Powodzenia !

Bartosz, zrobiłeś sobie zapas dopalaczy na cały rok...??

Komentarz

dobre dobrze że już prawie weekend

Komentarz

Jutro po kilku głębszych odprawię egzorcyzmy na suszarce mojej żonki - a nóż widelec da się osiągnąć podobny efekt na łazienkowej manufakturze..? ]:>

Komentarz

Polecam również formułkę: Ja, ...... , poddana/y chrześcijańskiemu obrzędowi chrzestu w okresie niemowlęcym (przed osiągnięciem wieku odpowiedniego do podejmowania decyzji), niniejszym odwołuję i cofam wszelkie implikacje tego rytuału. W imieniu ludzkiego rozsądku, odrzucam wszystkie kościelne akty wiary i inne zabobony, a w szczególności perfidne przekonanie że każde dziecko musi zostać przez chrzest oczyszczone z rzekomego GRZECHU PIERWORODNEGO i złych mocy domniemanych demonów. Życzę sobie być odtąd wyłączona/y z radosnych kościelnych statystyk bazujących na przeszłych zapisach chrzestnych, na przykład w celu zapewniania przywilejów ustawodawczych.

Komentarz

Kurcze, chyba trzeba będzie przestacć się kąpać bo a nóż jakiś klecha odprawiał egzorcyzmy w wodociągach miejskich i biorąc prysznic przypadkiem znowu sie chcąc-niechcąc ochrzczę. I zęby przestac myć żeby przypadkiem mi ich nie beatyfikowali...

Komentarz

dziś jeszcze chociaż ten ostatni raz musisz się wykąpać... masz przecież gościa....
              Zamieszczone przez Zbigniew
              Kurcze, chyba trzeba będzie przestacć się kąpać bo a nóż jakiś klecha odprawiał egzorcyzmy w wodociągach miejskich i biorąc prysznic przypadkiem znowu sie chcąc-niechcąc ochrzczę. I zęby przestac myć żeby przypadkiem mi ich nie beatyfikowali...

Komentarz

Zamieszczone przez Katarzyna
                dziś jeszcze chociaż ten ostatni raz musisz się wykąpać... masz przecież gościa....
                Zamieszczone przez Zbigniew
                Do pralni chemicznej się oddam. Na sucho mnie wypiorą. Z wodą lepiej nie ryzykować. Niby atomy ma luźno związane ale cholera wie co może w takiej wodzie siedzieć...

Komentarz

Ale bzdurny temat Panie Bartku!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Łukasz
                    Większej bzdury nie słyszałem Nie wiem czy Pan zauważył, ale jesteśmy w dziale Hyde-Park.

Komentarz

Tutaj nawet giełdę trans można obmawiać, byleby jak w londyńskim Hyde Park-u stać na jakiejs skrzynce

Komentarz

Kurde juz wiemco zrobiez dmuchawy dio liści , po małym tuningu bedzie normalnie broń masowej dekatechizacji:-).

Komentarz

Coś więcej na ten temat? Jakieś uzasadnienie? ]:>

Komentarz

Zamieszczone przez Bartosz
                            Większej bzdury nie słyszałem Nie wiem czy Pan zauważył, ale jesteśmy w dziale Hyde-Park.
                            To nie znaczy ,że można robić sobie jaja z poważnej sprawy !!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Bartosz
                              To nie znaczy ,że można robić sobie jaja z poważnej sprawy !!!!
                              Owszem, można. Dlatego nazywa się to Hyde Park. Vide: http://pl.wikipedia.org/wiki/Hyde_Park

Komentarz

Pracuję...
                              X