Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

jeżeli nie wierzysz, nie chodzisz do Kościoła naprawdę nie musisz nic więcej robić, tematy typu apostazja to tania karma dla dzieciaków słuchających Behemotha, z resztą marnego muzycznie, cóż sądzę, że Wasz bunt się kiedyś skończy tak jak mój, życzę Wam tego, pozdrawiam

Komentarz

Obawiam sie że nawet nie wierząc i nie chodząc do kościoła, nie mając na to wpływu, dokładam się swoimi podatkami do utrzymywania rzeszy pijawek pracujących na etatach w szkołach, jednostkach wojskowych, leśnictwie, straży pożarnej, Izbie Celnej, Straży Granicznej, szpitalach i kto wie gdzie jeszcze. Dokonując apostazji przynajmniej można mieć poczucie, że się w tym nie bierze udziału (niestety jedynie poczucie).

Komentarz

Jedynie poczucie... myślę, że dużo nie dokładasz ze swoich podatków na działalność KRK. Mnie też denerwuje to, że z moich podatków pieniądze są marnotrawione np. utrzymanie więźniów skazanych za morderstwa, pedofilię, na finansowanie lewackich akcji czy mordowanie nienarodzonych dzieci, bo są chore itd. Niestety nie mam na to wpływu i Ty też nie masz. Wspólnie ponosimy koszty funkcjonowania Naszego Państwa czy nam się to podoba czy nie. Wracając do apostazji, to też miałem zamiar tego dokonać 12 czy 13 lat temu, doświadczenia życiowe, przede wszystkim te duchowe pokazały mi, że byłby to wielki błąd. Patrząc na Boga jedynie przez negatywne opinie o KRK, jaką na codzień nam serwuje lewicowy etabliszment robimy ogromny błąd, który może nas kosztować więcej niż sie wydaje.

Komentarz

Marcin, czy ktos tutaj napisał cokolwiek na temat Boga? Bóg i wiara to jedna sprawa, nam chodzi o odcięcie się od instytucji zwanej Kościołem rzymsko-katolickim. Możesz sobie wierzyć w co chcesz i na pewno spotkasz się z wiekszą tolerancją twojej wiary ze strony ateisty/agnostyka niż katolika w najlepszym małomiasteczkowym wydaniu.

Komentarz

Nie podzielam Twojego zdania na temat tolerancji u ateisty/agnostyka Zasadniczo nie można generalizować, moje spostrzeżenia są troszkę inne, ale to temat na inna rozmowę. Trzymaj się. PS. Świadoma apostazja oznacza równiez odcięcie sie od Boga...

Komentarz

ludziom się z nudów lub dobrobytu przewraca w d(*ach i wymyślają jakieś dziwactwa......

Komentarz

Zamieszczone przez Marcin
                Nie podzielam Twojego zdania na temat tolerancji u ateisty/agnostyka Zasadniczo nie można generalizować, moje spostrzeżenia są troszkę inne, ale to temat na inna rozmowę. Trzymaj się. PS. Świadoma apostazja oznacza równiez odcięcie sie od Boga...
                Oznacza odcięcie się od Chrześcijańskiego "Boga" więc wiesz... Ja tez nie jestem happy jak z mojego dochodowe idzie 1% na klechy..wolałbym to dac jakiejs fundacji ktora realnie pomaga dzieciakow.

Komentarz

no niech sie tylko ojciec dyrektor w toruniu o tym pisaniu na forum dowie. Bedziecie wyklęci na falach jego rozgłośni , hm ja tez chyba będę wyklety za sam fakt ze tutaj zajrzałem

Komentarz

Zamieszczone przez Radosław
                    no niech sie tylko ojciec dyrektor w toruniu o tym pisaniu na forum dowie. Bedziecie wyklęci na falach jego rozgłośni , hm ja tez chyba będę wyklety za sam fakt ze tutaj zajrzałem
                    a ks. Natanek? Ten dopiero da popalić. Ma chłop takie wtyki i światłowody, że wszyscy bez względu na posiadanie nasieniowodów i moczowodów bekniemy aż miło.

Komentarz

Zamieszczone przez Zbigniew
                      Zamieszczone przez Radosław
                      a ks. Natanek? Ten dopiero da popalić. Ma chłop takie wtyki i światłowody, że wszyscy bez względu na posiadanie nasieniowodów i moczowodów bekniemy aż miło.
                      Księdzem natankiem miota jak szatan

Komentarz

Ks. Natanek ma dużego ptaka i dlatego taki rozgoryczony bo mu ministranci z łóżka uciekają :P

Komentarz

Z zadowoleniem przyjąłem usunięcie wpisów skierowanych przeciwko religii.

Komentarz

Zamieszczone przez Adrian
                            Gratulujemy napisania pierwszego posta na forum - również Pana serdecznie witamy ^^ Myślę, że nalezy się Panu order zasługi za walkę z szatanem! Tak się zastanawiam, czy jak Pan, będę walczył w imię kościoła to dostanę np zaproszenie na imprezę do biskupa..? Bardzo chciałbym...

Komentarz

Zamieszczone przez Bartosz
                              Dobre. Jak widać nie ma tragedii z "odchrzczeniem". Ale co mają powiedzieć tacy Bracia Starozakonni ? Scyzoryk pójdzie w ruch i jest po ptokach, że tak powiem. Nie ma już przeproś.

Komentarz

Zamieszczone przez Adrian
                                Oooo....widzę że zluzowali kolegę z warty pod kszyszem w okolicach Pałacu....!? Ile dali wolnego ?

Komentarz

Pracuję...
                                X