Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Ja także przyjąłem usunięcie tych postów z wielkim zadowoleniem !!!

Komentarz

A moje zadowolenie to już przechodzi powoli w ekstazę....

Komentarz

Z tego szczęścia, dziś w trakcie wygrzewania monitorów Paradigm, zapodam przecudowną płytę \m/

Komentarz

Zamieszczone przez Zbigniew
          A moje zadowolenie to już przechodzi powoli w ekstazę....
          Alez tak sie nie godzi... To niezgodne z Naukami i z Pismem

Komentarz

Oto, czym zajmują się P-Osłowie: http://wiadomosci.onet.pl/kosciol-w-...294,temat.html Miałem tego pana za mądrzejszego. No cóż, POmyłka

Komentarz

Panie Wysocki, to czy ktoś się wypisze, zapisze czy przepisze to jego sprawa. Jako osoba publiczna niech sobie robi i codziennie konferencję. Z całym szacunkiem, Pan i koledzy z PO-PiS'owego kółka tematycznego macie już piaskownice do polityki i wklejania linów na tym forum i niech tam Pan ją zostawi. Tutaj jest zbędna a wręcz niepożądana.

Komentarz

Czemu ? Tutaj akurat będę bronił Pana Roberta. Jest jak najbardziej w temacie. Widać jak na dłoni, że to czysta sztuczka PRowska z tym Rozenkiem i nie ma tu żadnej "głębi".

Komentarz

I tym właśnie pokazujecie jak silny jest kler politycznie. Nie potraficie już oddzielić KK od rządzących, bo przecież KK miesza ostro w polityce... W latach 80tych w Norwegii, ekipa Vikerne'a paliła Kościoły. Mam nadzieję że u Nas to nie nastapi ale należałoby się i to mocno...

Komentarz

Zamieszczone przez Gustaw
                    Czemu ? Tutaj akurat będę bronił Pana Roberta. Jest jak najbardziej w temacie. Widać jak na dłoni, że to czysta sztuczka PRowska z tym Rozenkiem i nie ma tu żadnej "głębi".
                    Bo temat jest o apostazji a nie o tym kto jaką szopkę z tym odstawi.

Komentarz

Zamieszczone przez Bartosz
                      Zamieszczone przez Gustaw
                      Bo temat jest o apostazji a nie o tym kto jaką szopkę z tym odstawi.
                      A może to symptomatyczne ? Bo ta cała APOSTAZJA to 1 wielka szopka i hucpa jest. Ludziom się w d(&^ach przewraca

Komentarz

Szopka to cały KK i hipokryzja która otacza tą instytucję. Tak, palmy na stosie innowierców... jak w średniowieczu. Ciemnogród pozostanie ciemnogrodem.

Komentarz

Komentarz

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...ml#BoxSlotIIMT

Komentarz

spoko spoko, niby wszystkie fotki fajne, ale jakbym coś podobnego wypalił np o Homoseksualistach, transowcach (nie uczestnikach tej szanownej giełdy oczywiście) tobym został zmieszany z błotem i uznany za homofoba, człowieka z dalekiego wschodu.... WSTECZNIAKA POzdro

Komentarz

Ale Rzeczpospolita Polska nie ładuje ciężkich milionów w ruchy gejowskie, tak jak czyni z KK. Nie rozumiem porównania... Ruchy gejowskie nie rozplanowują mi niedzieli, żaden "trans" nie zmusza mojego dziecka do pojawiania się w kościele, gdy on tego nie chce... Szanowny P. Gustawie, coś nie tak z Pana postem...

Komentarz

Pracuję...
                                X