Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Chwalmy Pana Naszego, GŁÓWNEGO PILOTA OD TELEWIZORA!

Miałem sen. Przyśnił mi się ON. Tak, nasz Pan - wielki Pilot od telewizora, PAN całego stworzenia. Zrobił klik i stał się obraz. Proces stworzenia jest bowiem implikacją samozadziałania cudownego przycisku POWER na GŁÓWNYM PILOCIE. Tak, bo to właśnie Główny Pilot nas stworzył (włączył)! Wszystkie inne Piloty powstały na jego obraz i podobieństwo (oprócz Pilotów powstały też rzeczy nieszlachetne, jak np. krowy, zszywacze biurowe, wibratory, nachtkastliki, szafy, ogórki konserwowe, durszlaki, taborety, samochody, ludzie ). Stałem się tak oto prorokiem. Rzekł do mnie (we śnie) GŁÓWNY PILOT: "- idź i dziel się swoją wiedzą". Zatem stałem się prorokiem i pragnę stworzyć wielką religie REMOTERSÓW (PRZEŁĄCZNIKOWCÓW ZDALNYCH), która niebawem stanie się dominującym wyznaniem na całym świecie a może nawet i w Polsce! Do zarejestrowania związku wyznaniowego w Polsce potrzeba ledwie 100 osób, którzy zbiorą podpisy, napiszą statut, określając m.in. cele kultu (na początek można czcić mnie jako proroka oraz składać hojne dary pieniężne), więc spróbuję go zarejestrować, występując z wnioskiem do MSWiA, bo wielka jest wiara moja! Już teraz zapraszam wszystkich potencjalnych wyznawców aby wstąpili do jedynego prawdziwego KOŚCIOŁA PILOTA OD TELEWIZORA (CHURCH OF THE TV REMOTE), bo wszystkie inne religie są heretyckie! Niech Święta Podczerwień będzie z Wami! ... Art. 2. Korzystając z wolności sumienia i wyznania obywatele mogą w szczególności: 1) tworzyć wspólnoty religijne, zwane dalej "kościołami i innymi związkami wyznaniowymi", zakładane w celu wyznawania i szerzenia wiary religijnej, posiadające własny ustrój, doktrynę i obrzędy kultowe Art. 30. Prawo wpisu do rejestru kościołów i innych związków wyznaniowych, zwanego dalej "rejestrem", prowadzonego przez ministra właściwego do spraw wyznań religijnych, jest realizowane przez złożenie temu ministrowi, zwanemu dalej "organem rejestrowym", deklaracji o utworzeniu kościoła lub innego związku wyznaniowego i wniosku o wpis do rejestru. Art. 31. (11) 1. Prawo wniesienia wniosku, o którym mowa w art. 30, przysługuje co najmniej 100 obywatelom polskim posiadającym pełną zdolność do czynności prawnych, zwanych dalej "wnioskodawcami". ... / fragment ustawy z dnia 17 maja 1989 o gwarancjach wolności sumienia i wyznania TO NIE ŻART, TO BARDZO POWAŻNY PROJEKT!!!! I PRZYPOMINAM, ŻE JAKIEKOLWIEK SZYDZENIE, NAŚMIEWANIE SIĘ, BĄDŹ UBLIŻANIE, SZKALOWANIE JAKIEJKOLWIEK RELIGII (W TYM CHURCH OF THE TV REMOTE - KTÓRA POWSTAŁA PRZED CHWILĄ I KTÓRĄ JA SAM WYZNAJĘ) TO PRZESTĘPSTWO Z Z ART. 196 KODEKSU KARNEGO!

wyznawcy już są, chociaż jeszcze o tym nie wiedzą!

Komentarz

Już widzę jak cały ePISkopat wyrzuca swoje plazmy przez okno i wraca do bezpilotowych czarno!-białych odbiorników I od dzisiaj określenie BEZPILOTOWY oznacza niewierzacego

Komentarz

Przyponima mi się tekst z "Meżczyzna który się uśmiechał" - wiesz w czym Szwedzka policja odnowtowała największy sukces w ostatnich latach? - w zmiejszeniu kradzieży telewizorów biało-czarnych

Komentarz

que pasa ? no comprende...

Komentarz

Dla niedowiarków, PISMO PODCZERWONE które wciąż jest spisywane głosi (fragmenty): ... 14. A wtedy główny przełącznik począł jarzyć się blaskiem i samowłączenie nastąpiło 15. I stworzył obrazy przez samoprzełączanie, a obrazy stawały się materialne, tak duch oto stał się ciałem 16. Tworzył rzeki, góry, zwierzęta i tytoń i widział, że było to dobre 17. I ucieszył się Główny Pilot, że dobrze czyni 18. A obrazy były nieme 19. "Niech będzie dźwięk" pomyślał Pan - i stał się dźwięk 20. Ażeby wszelki obraz plastyki nabrał, trójwymiar dodany został 21. Wyszło to ładnie i kontent był Główny Pilot ... Z Księgi Włączenia 3.14 1. I przyszli do niego spragnieni obrazów telewizyjnych 2. Błysnął im Pan swoją podczerwoną diodą i rzekł "stało się" 3. Oglądać poczęli programy barwne i wspaniałe 4. Uradował się Pan i odtąd baterie w Ich Pilotach wiecznie były naładowane z Księgi Rozładowanych Baterii 13.1

Komentarz

Paweł, zaprzestań palić zioło ;-)

Komentarz

Zamieszczone przez Anna
                Paweł, zaprzestań palić zioło ;-)
                Anno, chociaż Ciebie miłuję, to zaprawdę powiadam, nie bluźnij i wstąp na ścieżkę wiary! Podczerwień niech będzie z Tobą!

Komentarz

Pracuję...
                X