Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Jak ktoś chce odpocząć od ludzi, miasta i zgiełku to polecam gospodarstwo Agaty i Wieśka na Mazurach http://zfasonem.kochamkonie.pl/

Komentarz

Zamieszczone przez Damian
      Zamieszczone przez Mariusz
      Zamieszczone przez Piotr
      http://www.przymorzu.pl/wczasyumarii-p-472.html Jest Twoja - żonka i tak nie pozwoli mi adoptować jej
      Chata ładna , a gdzie Córka?
      Ech...to był płytki pijar.... corki nie było nigdy a Pioter ma %% od letnikow
      Córka siedzi w sklepie ale w tym roku zatrudniła dużo ciekawszą pracownicę - teraz można latać po każdą bułkę osobno :]

Komentarz

ja tam polecam Tunezję ... prawie jak Polska bo i morze prawie jak nasze polskie ( ale cieplejsze ), a piasek normalnie jak u nas na plaży ( importowali czy co ??).

Komentarz

Zamieszczone przez Grzegorz
          ja tam polecam Tunezję ... prawie jak Polska bo i morze prawie jak nasze polskie ( ale cieplejsze ), a piasek normalnie jak u nas na plaży ( importowali czy co ??).
          A w łeb chcesz? MówiłemCi przecież że moja nienawiść do Ciebie wzrosła po obejrzeniu fotek

Komentarz

Proponuję urlopować się w ciszy i spokoju najlepiej gdzieś w chatce w górach, przy kominku z kubkkiem gorącej czekolady

Komentarz

Zamieszczone przez Grzegorz
              Tyle samo smieci i glonów?

Komentarz

Zamieszczone przez Agata
                Proponuję urlopować się w ciszy i spokoju najlepiej gdzieś w chatce w górach, przy kominku z kubkkiem gorącej czekolady
                Testując firmę

Komentarz

Co te baby mają z tym kubkiem gorącej... (tu wstaw co pasuje: herbaty, kawy, czekolady) , jeszcze tylko brakuje sentencji "siedząc na parapecie z kubkiem gorącej ..."

Komentarz

Też jestem "za" nie ma to jak chatka w górach na totalnym zadupiu bez telefonów, internetu, telewizji tez nie musi być...ale śnieg obowiązkowo !!!
                    Zamieszczone przez Agata

Komentarz

Zamieszczone przez Bartosz
                      Co te baby mają z tym kubkiem gorącej... (tu wstaw co pasuje: herbaty, kawy, czekolady) , jeszcze tylko brakuje sentencji "siedząc na parapecie z kubkiem gorącej ..."
                      Siedząc na kiblu z kubkiem gorącej... Siedząc w celi z kubkiem... :P

Komentarz

Pracuję...
                      X